Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Serwis olimpijski Gazety.pl

Gazeta.pl uruchomiła dziś serwis olimpijski poświęcony rozpoczynającym się w najbliższy piątek zimowym igrzyskom w Salt Lake City.

W serwisie znajdą się korespondencje dziennikarzy GW obecnych na miejscu – relacje z zawodów na żywo, aktualności, wywiady z uczestnikami (także w formacie mp3). Witryna zawiera także niezbędny kibicowi „background” – historię igrzysk i poszczególnych dyscyplin, archiwalne plakaty, historię polskich występów. Osobną część serwisu poświęcono Adamowi Małyszowi, znalazły się tu gadżety , np. wygaszacze z rysunkami Jacka Gawłowskiego, kalendarium Małysz dzień po dniu, oraz konkurs Ad-Am.

Internauci nie zobaczą natomiast w Sieci transmisji ani retransmisji zawodów. MKOl sprzedał za 3,5 mld USD prawa do transmisji telewizji NBC i obawia się, że część transmisji pojawiła by się w Internecie wcześniej niż telewizji, w przypadku zawodów transmitowanych przez telewizję z opóźnieniem .