Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Serwis Vitalia.pl świętuje piąte urodziny

Vitalia.pl to profesjonalny portal związany z odchudzaniem i poprawą sylwetki, który opracowywany jest przez dietetyków. Serwis jest bardzo popularny i każdego miesiąca odwiedza go ponad półtora miliona osób. Zastosowany model biznesowy okazał się bardzo skuteczny.

Serwis Vitalia.pl przygotowuje diety i zestawy ćwiczeń

Polecamy:

Zobacz też:

Vitalia.pl jest odwiedzana przez ponad 1,5 mln osób miesięcznie

Portal podaje, że w ciągu 5 lat działalności jego użytkownicy zrzucili łącznie 138 000 kilogramów i prowadzili 119 000 pamiętników o swoim odchudzaniu. Vitalia.pl przedstawia także statystyki Google Analytics, które pokazują, że jej strony oraz strony serwisów partnerskich odwiedzane są miesięcznie przez ponad 1,64 mln osób.

Osobom zainteresowanym skorzystaniem z diet zostają przydzieleni osobiści dyplomowani eksperci z dziedziny dietetyki oraz fitness. Specjaliści opracowują indywidualnie dopasowane diety oraz zestawy ćwiczeń, a przede wszystkim wspierają oraz motywują osobę, której są opiekunami - informuje serwis.

90 procent przychodów portalu pochodzi ze sprzedaży diet i ćwiczeń fitness. Serwis oferuje także płatne Konta Plus, które oferują wiele usprawnień. Pozwalają m.in. korzystać z zaawansowanego wirtualnego modelu 3D swojej sylwetki.

Model biznesowy Vitalia.pl - sprzedaż abonamentów na diety i ćwiczenia - okazał się strzałem w dziesiątkę. Serwis jest rentowny już od drugiego miesiąca działalności a całkowity zwrot z inwestycji osiągnęliśmy w czasie krótszym niż rok, co jest wg nas sporym osiągnięciem - mówi Dominik Golenia, prezes Vitalia.pl.

Serwis powstał w poznańskiej agencji Symetria, specjalizującej się w e-biznesie. Vitalia.pl jest oficjalnym wortalem dietetycznym Onet.pl, Wirtualnej Polski , Interii , Gazeta.pl, Kobieta.pl oraz wielu innych serwisów związanych z gotowaniem i zdrowym odżywaniem.