Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Sekundowy dial-up od NOMu

Od jutra Niezależny Operator Międzystrefowy uruchamia nową usługę - Dial-up 1044, czyli "wdzwaniany" dostęp do Internetu. Przedstawiciele NOM zapewniają, że dzięki sekundowemu taryfikowaniu połączeń klienci będą płacić o ok. 15% mniej niż u konkurentów (dzięki temu, że nie będą musieli płacić za czas, którego nie wykorzystują).

"Przygotowaliśmy najbardziej uczciwą propozycję dla klientów. Klient NOM płaci mniej i rozliczany jest wg. rzeczywistego czasu korzystania z usługi. Klient powinien korzystać z usług w taki sposób, jaki uzna za najlepszy dla siebie. Naszym celem jest mu to ułatwić bez ponoszenia przez niego dodatkowych kosztów" tłumaczy Jan Piotrkowski, prezes zarządu NOM.

Z opublikowanego na stronie internetowej NOM cennika dowiadujemy się, że w dni robocze, w godz. od 8 do 18 za 3 minuty połączenia z Internetem zapłacimy 28 gr. (z VAT). W dni wolne od pracy, w tych samych godzinach 180 sekund połączenia kosztować będzie 21 gr. Cena połączenia w godz. 18 - 8 będzie stała, niezależnie od dnia i wyniesie 14 gr za trzy minuty połączenia.

Aby móc korzystać z usługi, należy podpisać umowę z NOM. Dial-up 1044 dostępny jest dla klientów NOM z terenu całego kraju. W nowej usłudze obowiązują dwa numery dostępowe: 1044 32 257 86 46 (dla strefy warszawskiej) oraz 1044 22 571 66 04 (w pozostałych strefach).

Więcej informacji:

http://www.nom1044.pl