Ściągaj filmy z YouTube i Google na dysk

Ściąganie multimediów z YouTube i Wrzuty nie wymaga zaawansowanej wiedzy ani posiadania skomplikowanych programów, kosztujących krocie. Nie jest jednak tak, że wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy film i wybrać opcję Zapisz jako - o nie! Chyba że skorzystasz z naszych porad i aplikacji.

VDownloader 0.2 to niepozorna i bezpłatna aplikacja o wielkich możliwościach - z jej pomocą będziesz mógł zapisać dowolny film na swoim dysku twardym w formacie AVI.

Ściągaj filmy z YouTube i Google na dysk

PC World 2/2009 to bez wątpienia najlepsze i najpełniejsze na rynku omówienie sposobów na ściąganie filmów i MP3 z YouTube i Wrzuty.

Jest tak prosta w obsłudze, że nie wymaga jakiejkolwiek instrukcji.

Narzędzie współpracuje z serwisami wideo takimi jak Google, YoutTube czy Grinvi. Dzięki tej aplikacji użytkownik może z łatwością skopiować wybrany filmy na dysk swojego komputera w formacie AVI lub MPEG (a nie Flash).

W tym celu wystarczy uruchomić program, wkleić URL filmu i wcisnąć przycisk "Download".

Dodatkowo można ustawić rozdzielczość oraz bitrate. Aplikacja jest tak prosta w obsłudze, że nawet największy komputerowy laik sobie poradzi. Program korzysta z bezpłatnego kodeka ffdshow, dlatego pliki po rozpakowaniu archiwum muszą się znaleźć w jednym katalogu.

Chcesz więcej? Doskonale - oto darmowy bonus!

Umieszczony w artykule program to najnowsza dostępna wersja. Jeśli jednak interesuje cię:

- jeszcze szybsze pobieranie filmów z YouTube (również w wysokich rozdzielczościach)

- kopiowanie filmów i muzyki z Wrzuty na dysk

- konwertowanie filmów i muzyki na format zrozumiały dla telefonów komórkowych

...specjalnie z myślą o tobie przygotowaliśmy najnowsze wydanie magazynu PC World. Znajdziesz w nim nie tylko artykuł i programy pozwalające ci ujarzmić YouTube i Wrzutę, ale też zbiór innych fantastycznych dodatków, w tym pełną wersję aplikacji pozwalającą na odzyskiwanie danych (Data Recovery Wizard), program do wygodnego rippowania DVD (DVD Ripper) oraz Nero 9.

Przekonaj się sam: PC World 2/2009