Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Ściągaj filmy z YouTube i Google na dysk

Ściąganie multimediów z YouTube i Wrzuty nie wymaga zaawansowanej wiedzy ani posiadania skomplikowanych programów, kosztujących krocie. Nie jest jednak tak, że wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy film i wybrać opcję Zapisz jako - o nie! Chyba że skorzystasz z naszych porad i aplikacji.

VDownloader 0.2 to niepozorna i bezpłatna aplikacja o wielkich możliwościach - z jej pomocą będziesz mógł zapisać dowolny film na swoim dysku twardym w formacie AVI.

Ściągaj filmy z YouTube i Google na dysk

PC World 2/2009 to bez wątpienia najlepsze i najpełniejsze na rynku omówienie sposobów na ściąganie filmów i MP3 z YouTube i Wrzuty.

Jest tak prosta w obsłudze, że nie wymaga jakiejkolwiek instrukcji.

Narzędzie współpracuje z serwisami wideo takimi jak Google, YoutTube czy Grinvi. Dzięki tej aplikacji użytkownik może z łatwością skopiować wybrany filmy na dysk swojego komputera w formacie AVI lub MPEG (a nie Flash).

W tym celu wystarczy uruchomić program, wkleić URL filmu i wcisnąć przycisk "Download".

Dodatkowo można ustawić rozdzielczość oraz bitrate. Aplikacja jest tak prosta w obsłudze, że nawet największy komputerowy laik sobie poradzi. Program korzysta z bezpłatnego kodeka ffdshow, dlatego pliki po rozpakowaniu archiwum muszą się znaleźć w jednym katalogu.

Chcesz więcej? Doskonale - oto darmowy bonus!

Umieszczony w artykule program to najnowsza dostępna wersja. Jeśli jednak interesuje cię:

- jeszcze szybsze pobieranie filmów z YouTube (również w wysokich rozdzielczościach)

- kopiowanie filmów i muzyki z Wrzuty na dysk

- konwertowanie filmów i muzyki na format zrozumiały dla telefonów komórkowych

...specjalnie z myślą o tobie przygotowaliśmy najnowsze wydanie magazynu PC World. Znajdziesz w nim nie tylko artykuł i programy pozwalające ci ujarzmić YouTube i Wrzutę, ale też zbiór innych fantastycznych dodatków, w tym pełną wersję aplikacji pozwalającą na odzyskiwanie danych (Data Recovery Wizard), program do wygodnego rippowania DVD (DVD Ripper) oraz Nero 9.

Przekonaj się sam: PC World 2/2009