Sam sobie wydrukuj bilet!

Dzięki poznańskiemu serwisowi bilety24.pl, można przez internet kupić bilety do kina, teatru czy na koncert. Po przeprowadznej transakcji można go samemu wydrukować.

Serwis obsługuje największe poznańskie kina - Kinepolis, Multikino, Wilda, oraz Teatr Wielki, Filharmonię Poznańską, Estradę Poznańską oraz kluby. Współpracuje też z najważniejszymi organizatorami jednorazowych imprez, a także z Centrum Kultury ZAMEK przy sprzedaży biletów na spotkania teatralne MALTA, z Biurem Promocji REPART, Impresariatem Muzycznym Danuty Mrugalskiej, Platformą Artystyczną O.B.O.R.A., Fundacją UAM.

Serwis planuje rozszerzyć swoją ofertę na kolejne miasta. Już teraz współpracuje z warszawską agencją koncertową Odyssey.

Płatność odbywa się poprzez serwis internetowy www.przelewy24.pl, który obsługuje transakcje Banku Inteligo, mBank, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, Bank ING, KredytBank, InvestBank, Lukas Bank, Bank PKO S.A., Citibank, Bank BGŻ, Bank Millenium, Karty kredytowe: VISA, MasterCard, Diners Club, JCB, PolCard.

Sprzedaż online kończy się godzinę przed seansem, spektaklem czy imprezą. Miejsce wybiera się na interaktywnym planie. Serwis bilety24.pl działa od września 2003 roku. Od tego czasu przez internet zakupiło na nim bilety około 50 tys. osób.

Podobne istniejące serwisy to www.ebilet.pl , który oferuje bilety na imprezy w całym kraju czy www.bileteria.pl, która pozwala zarezerwować i kupić bilet na warszawskie wydarzenia kulturalne. Serwisy te nie umożliwiają jednak samodzielnego wydrukowania biletu.