SUPERMEDIA Interactive dla BOŚ

SUPERMEDIA Interactive w ramach współpracy z BOŚ S.A. przygotowała nowy layout stron dla bankowości internetowej. Zmiany mają na celu uzyskanie spójności wszystkich serwisów BOŚ S.A..

Grafika dostosowana jest do layoutu nowego serwisu korporacyjnego, który został wdrożony w zeszłym roku. Zmiany objęły wszystkie podstrony serwisu bosbank24.pl jak i serwisy transakcyjne "BOŚBank24 Twoje e-Konto" (dla klientów indywidualnych) oraz BOŚBank24 iBOSS (dla klientów korporacyjnych).

"Podstawowym celem projektu jest uzyskanie spójności wszystkich serwisów BOŚ S.A. i tym samym wzmocnienie wizerunku marki w Internecie. Nowy projekt wprowadza również drobne zmiany funkcjonalne, ułatwiające nawigację oraz pozwalające na szybszy dostęp do wybranych modułów. Odświeżona grafika, nowe zakładki i sekcje, klawiatura wirtualna, czy kalendarz z wyborem daty na kliknięcie, to tylko niektóre zmiany, które wprowadzono na stronach logowania i stronach transakcyjnych." - mówi Piotr Pospieszny, Account Manager SUPERMEDIA Interactive, odpowiedzialny za realizację projektu.

SUPERMEDIA Interactive dla BOŚ

SMI przygotowała projekt graficzny i szablony HTML. Wdrożeniem zajęła się spółka Asseco Poland, która jest autorem systemów transakcyjnych BOŚ S.A.

SUPERMEDIA Interactive współpracuje z BOŚ Bankiem od 2002 roku.