Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

SEOmoz zdradza sekrety SEM i SEO - rozmowa z Gillian Muessig [WIDEO]

Przy okazji konferencji SEMstandard 2011 przeprowadziliśmy wywiad z Gillian Muessig, prezesem i współzałożycielką SEOmoz. W naszej rozmowie poruszyliśmy temat nowych trendów w branży SEO i SEM, prognozy i zapowiedzi tego co stanie się w najbliższych miesiącach i wiele innych ciekawostek...

SEOmoz zdradza sekrety SEM i SEO - rozmowa z Gillian Muessig [WIDEO]
Gillian, znana w branży jako SEOmama, zawsze trzyma rękę na pulsie jeśli chodzi o przyszłość branży, dostarczanie ważnych informacji i danych z konferencji w Północnej i Południowej Ameryce, Wschodniej, Południowo-wschodniej i Środkowej Azji, Australii i Europy. CEO Coach, radiowy program Gillian, ma słuchaczy na całym świecie pośród tysięcy przedsiębiorców i SEMowców.

Na konferencji SEMstandard 2011 była prawdziwą gwiazdą, do której ustawiały się kolejki aby odbyć chociaż krótką rozmowę. Nic dziwnego, wszak Gillian Muessig jest Prezesem i współzałożycielką SEOmoz, dostarczyciela najpopularniejszych na świecie aplikacji do marketingu w wyszukiwarkach.

SEOmoz.org używa społeczność składająca się z ponad 300 000 ekspertów SEM z całego świata. Blog SEOmoz czyta każdego miesiąca 50 000 osób zajmujących się SEO.

W naszej rozmowie poruszyliśmy między innymi tematy najważniejszych trendów SEO i SEM oraz tego jak Gillian Muessig widzi najbliższą - oraz tą trochę dalszą - przyszłość branży.