SEOmoz zdradza sekrety SEM i SEO - rozmowa z Gillian Muessig [WIDEO]

Przy okazji konferencji SEMstandard 2011 przeprowadziliśmy wywiad z Gillian Muessig, prezesem i współzałożycielką SEOmoz. W naszej rozmowie poruszyliśmy temat nowych trendów w branży SEO i SEM, prognozy i zapowiedzi tego co stanie się w najbliższych miesiącach i wiele innych ciekawostek...

SEOmoz zdradza sekrety SEM i SEO - rozmowa z Gillian Muessig [WIDEO]
Gillian, znana w branży jako SEOmama, zawsze trzyma rękę na pulsie jeśli chodzi o przyszłość branży, dostarczanie ważnych informacji i danych z konferencji w Północnej i Południowej Ameryce, Wschodniej, Południowo-wschodniej i Środkowej Azji, Australii i Europy. CEO Coach, radiowy program Gillian, ma słuchaczy na całym świecie pośród tysięcy przedsiębiorców i SEMowców.

Na konferencji SEMstandard 2011 była prawdziwą gwiazdą, do której ustawiały się kolejki aby odbyć chociaż krótką rozmowę. Nic dziwnego, wszak Gillian Muessig jest Prezesem i współzałożycielką SEOmoz, dostarczyciela najpopularniejszych na świecie aplikacji do marketingu w wyszukiwarkach.

SEOmoz.org używa społeczność składająca się z ponad 300 000 ekspertów SEM z całego świata. Blog SEOmoz czyta każdego miesiąca 50 000 osób zajmujących się SEO.

W naszej rozmowie poruszyliśmy między innymi tematy najważniejszych trendów SEO i SEM oraz tego jak Gillian Muessig widzi najbliższą - oraz tą trochę dalszą - przyszłość branży.