SEM Standard 2010 - konferencja o marketingu w wyszukiwarkach

Panorama SEM w Polsce i na świecie, najnowsze trendy związane z wykorzystaniem w marketingu w wyszukiwarkach m. in. social media czy real time search, budowa optymalnej synergii pomiędzy SEM, SEO i reklamą w sieciach kontekstowych, a także najlepsze praktyki SEM w branży e-commerce, administracji publicznej - to wybrane zagadnienia omawiane na konferencji SEM Standard 2010, która odbędzie się w Warszawie dniach 26-27 kwietnia 2010 r.

SEM Standard 2010 - konferencja o marketingu w wyszukiwarkach
Branżowy serwis InternetStandard.pl już po raz drugi organizuje konferencję z cyklu SEM Standard, która w całości poświęcona jest marketingowi w wyszukiwarkach. W dniach 26-27 kwietnia ponad 20 prelegentów reprezentujących czołowe polskie i światowe firmy oraz organizacje specjalizujące się w marketingu w wyszukiwarkach zaprezentuje swe doświadczenia oraz najnowsze trendy.

"Od kilku lat obserwujemy wyraźny trend przesuwania budżetów reklamowych na marketing w wyszukiwarkach, który mimo, iż nie jest tak dominujący jak w Wielkiej Brytanii czy w Stanach Zjednoczonych, to w sposób znaczący wpływa na wzrost wartości reklamy internetowej również na rynku polskim" - mówi Agnieszka Świtkowska, wydawca Internet Standard. "Na SEM przeznaczanych jest obecnie 28% budżetów reklamowych kierowanych do sieci, a obserwacja trendów, o których m. in. będzie mowa na konferencji SEM Standard 2010 pozwala sądzić, że udział ten w dalszym ciągu będzie się zwiększać."

Podczas dwudniowej konferencji, której partnerami branżowymi są SEMPO, PBI oraz IAB Polska omówione zostaną najważniejsze wydarzenia minionych lat z obszaru światowego i polskiego marketingu w wyszukiwarkach, dominujące trendy wyznaczające rozwój tej formy reklamy w przyszłości.

"Zaproszeni prelegenci, praktycy i eksperci polscy oraz z rynków zagranicznych gwarantują wiedzę z najwyższej półki zobrazowaną praktycznymi przykładami" - mówi Agnieszka Świtkowska. "Nie zabraknie na konferencji tak znaczących zagadnień jak: SMO (strategie łączące SEM i SEO z Social Media), wyszukiwanie w czasie rzeczywistym, White Hat vs Black Hat, czy budowa synergii pomiędzy SEM a SEO. Bloki tematyczne poświęcimy również marketingowi w wyszukiwarkach w branży e-commerce, administracji publicznej."

Gośćmi specjalnymi konferencji będą Massimo Burgio, współzałożyciel i członek zarządu Global Comitee w SEMPO, który przedstawi problematykę Digital Assets Management w branży SEM oraz Anders Hjorth, CEO, Outrider EMEA, który przedstawi wyniki badania przeprowadzonego wspólnie z comScore, dotyczące wpływu mediów społecznościowych na zachowania użytkowników wyszukiwarek. Wśród prelegentów znajdą także: Maciej Gałecki (Bluerank) oraz Marcin Kowalik (Zieltraffic) , którzy przyjrzą się optymalnym działaniom SEM i SEO w branży e-commerce, a także Artur Banach (NetSprint) i Mateusz Ostachowski (Kompan.pl), których wystąpienia poświęcone będą wykorzystaniu potencjału sieci kontekstowych. Marcela Krzemień (Ataxo), Marcin Kordowski (ACR S.A) oraz Patrycja Kunkel i Maciej Woźniak (SearchLab), a także Robert Rydz-Mościcki (Performance Media) przybliżą tajniki synergii pomiędzy działaniami SEM a SEO. Na konferencji zostanie również zaprezentowany raport na temat wykorzystania SEO w serwisach administracji publicznej. "Tradycyjnie nie zabraknie na naszej konferencji ciekawych case studies, a także okazji do networkingu i kuluarowej wymiany wiedzy i doświadczeń" - dodaje Agnieszka Świtkowska.

Konferencja adresowana jest do wszystkich, którym zależy na widoczności swej marki w sieci. "Zapraszamy szczególnie właścicieli firm internetowych, marketerów, brand/produkt managerów oraz osoby zainteresowane najnowszymi trendami w rozwoju SEM i SEO" - mówi Agnieszka Świtkowska. "Dla uczestników naszych poprzednich konferencji przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę."

UWAGA: DZIŚ OSTATNI DZIEŃ ZAPISÓW W CENIE PROMOCYJNEJ!

Konferencja odbędzie się 26-27 kwietnia w Businessman Institute w Warszawie. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły dotyczące programu oraz formularz zgłoszenia dostępne są na stronie:

http://www.internetstandard.pl/konferencje/semstandard2010 .