Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

SDI tanieje!

Telekomunikacja Polska poinformowała o planach obniżenia o 20% cen dostępu do Internetu w ramach usługi SDI. Od 1 marca za miesięczny abonament zapłacić trzeba będzie 109 zł; dodatkowo, operator przygotował promocję dla nowych użytkowników - osoby, które zamówią usługę do 30 kwietnia, za instalację zapłacą 1,07 zł.

W ramach usługi SDI TP użytkownik może korzystać z nielimitowanego dostępu do Internetu z prędkością do 115 kb/s. Co ważne, użytkownik otrzymuje również stały adres IP. SDI pozwala na jednoczesne surfowanie po sieci i korzystanie z telefonu.

Usługa wydaje się podobna do nowej wersji Neostrady (więcej informacji:http://www.pcworld.pl/news/63397.html ), w ramach której TP S.A. oferuje łącze o przepustowości 128 kb/s (download) za 99 zł. Różnica polega na tym, że w SDI użytkownik otrzymuje stały numer IP (w Neostradzie jest on przydzielany dynamicznie), a dodatkowo w Neostradzie obowiązuje limit pobieranych danych (do 5 GB miesięcznie - po jego przekroczeniu ograniczany jest transfer).

Usługę SDI TP można zamówić w Telepunkcie lub Punkcie sprzedaży TP. Więcej informacji można uzyskać w serwisiehttp://www.telekomunikacja.pl lub za pośrednictwem infolinii 0 801 321 123.