Ruszyło forum dyskusyjne w Internet Standard!

Od dziś dostępne dla wszystkich jest Forum Internet Standard. Wszystkich zainteresowanych wymianą myśli, dyskusją na nawet najbardziej drażliwe tematy oraz kontaktem z redakcją serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej usługi.

Forum Internet Standard powstało z myślą o wszystkich, którzy zainteresowani są tematyką internetową oraz okołointernetową i chcieliby się podzielić swoimi opiniami na ten temat z szerszym gronem. W naszym Forum można prowadzić dyskusje dotyczące bieżących tematów, wydawać sądy o wydarzeniach i kondycji rynku a także zgłaszać nowe tematy czy problemy, którymi powinna zająć się redakcja. Mamy nadzieję, że Forum okaże się pomocne też tym, którzy będą chcieli omawiać na nim kontrowersyjne zagadnienia czy tym, którzy będą poszukiwać pomocy w rozwiązaniu problemów internetowych.

Uruchomiliśmy już pierwszy wątek dla naszych Czytelników - "Burzliwa historia Wirtualnej Polski" , który jest związany z żywą dyskusją, jaka wywiązała się w kontekście opublikowanych przez nas wywiadów z osobami, które tworzyły WP. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy interesują się tym tematem i chcieliby przedstawić swoją opinię, do wzięcia udziału w tej dyskusji.

Forum dostępne jest pod adresem:http://www.internetstandard.com.pl/forum/

Aby móc brać udział w dyskusji, należy się zarejestrować: http://www.internetstandard.com.pl/cru/nowy.asp