Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Ruszyło X - jubileuszowe badanie poczty

Jak co roku, specjaliści SARE – lidera e-mail marketingu na polskim rynku, skrupulatnie opracowali treść ankiety. Badanie potrwa 4 tygodnie. Przez ten czas ankieta będzie dostępna na naszej stronie internetowej www.sare.pl/ankieta, jak również zostanie rozesłana do respondentów e-mailem.

Informacja: SARE

Poniżej przedstawiamy kilka informacji technicznych, które pozwolą zobrazować Państwu całą strategię działania naszego badania.

Ankieta przeprowadzona jest w ramach modułu ankiet systemu SARE, który umożliwia prowadzenie samodzielnych projektów badawczych.Dzięki integracji z systemem e-mailingowym umożliwia on zbieranie kompletnych danych statystycznych z prowadzonego badania.

Celem badania jest zebranie opinii i preferencji użytkowników poczty elektronicznej, a także sposobów jej wykorzystania w życiu codziennym oraz w pracy zawodowej. Uzyskane odpowiedzi mają pomóc firmom w jeszcze skuteczniejszym wykorzystaniu NEWSletterów w swoich strategiach reklamowych i komunikacyjnych, a firmie SARE jak najlepiej dostosować system do potrzeb Klientów.

Pytania będą skierowane do wszystkich użytkowników poczty elektronicznej, włączając pracowników działów marketingu, PR, a także dyrektorów i właścicieli firm.

W tym miejscu, chcemy zaprosić Państwa do skorzystania z niepowtarzalnej okazji zareklamowania swojej działalności czy też usług w Raporcie z X Badania Wykorzystania Poczty Elektronicznej. Jest to jedyna taka okazja, ponieważ SARE jako jedyna na polskim rynku e-mail marketingowym firma przeprowadza tego typu badanie i prezentuje jego wyniki w raporcie, który następnie rozsyłany jest do wymienionych wcześniej podmiotów.

Zachęcamy do prezentacji Państwa firmy w raporcie. W celu uzyskania szczegółowych  informacji na temat warunków uczestnictwa, prosimy o kontakt: <a href="MAILTO:[email protected]">[email protected]</a> lub <a href="MAILTO:[email protected]">[email protected]</a>

Zapraszamy do wypełnienia ankiety oraz prezentacji swojej firmy w raporcie!

Dziesiąte badanie poczty elektronicznej prowadzone jest pod patronatem IAB.Polska, a także patronatem medialnym: Online Marketing Polska, Internet Standard, Mediarun, Interaktywnie.com, British Polish Chamber of Commerce oraz Radio PIN.

Ruszyło X - jubileuszowe badanie poczty

Patronat