Ruszyła telewizja w... Gadu-Gadu

Gadu-Gadu rozpoczęło współpracę z telewizją internetową ipla.

Użytkownicy najnowszej wersji komunikatora Gadu-Gadu 10 mogą z poziomu komunikatora zapoznać się z wybranymi propozycjami wideo VOD platformy ipla oraz sprawdzić bieżące transmisje na żywo. Do korzystania z tej funkcji potrzebna jest instalacja aplikacji ipla, którą można pobrać wraz z najnowszą wersją komunikatora GG 10 ze strony http://komunikator.gadu-gadu.pl

Podobnie nowi użytkownicy platformy ipla mogą przy instalacji zdecydować się na pobranie najpopularniejszego w Polsce komunikatora.

W najnowszej wersji Gadu-Gadu pojawiła się w menu ikonka ipla, która przenosi do zakładki prezentującej wybrane z promowanych materiałów wideo dostępnych na platformie ipla oraz odnośniki do trwających w danym czasie transmisji live. Po kliknięciu pliki są odtwarzane w plejerze ipla.

Planowana w przyszłości dalsza integracja telewizji ipla z komunikatorem Gadu-Gadu ma poszerzyć pakiet funkcjonalności związanych ze wspólnym oglądaniem plików wideo przez internautów i dzieleniem się z przyjaciółmi informacjami o polecanych plikach VOD.

Odtwarzacz telewizyjny to kolejna multimedialna usługa w GG. Komunikator pozwala również na słuchanie platformy radiowej - OPEN FM.