Ruszaja testy nowego narzedzia dla ecommerce/ebiznesu

Już od dziś zapraszamy do testów nowego systemu dla przedsiębiorców E-Biznes Menedżer. Testy dla pierwszych 30 osób pozwolą na korzystanie z pełnej funkcjonalności serwisu przez 90 dni. Wystarczy tyllko wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.ebiznesmenedzer.pl

Jest on odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wynikające z rozwoju handlu internetowego. Skierowany jest do sektora MSP, w szczególności do firm rodzinnych i tych, zatrudniających do 10 lub więcej pracowników - które chcą lepiej zarządzać swoją sprzedażą.

Główne cechy E-Biznes Menedżera to:

- Obsługa zamówień.Wszystkie zamówienia ze sklepów internetowych, Allegro i innych źródeł widoczne są na jednym ekranie.

- Zarządzanie magazynem produktów.Każde przyjęte zamówienie wpływa na aktualizację stanów magazynowych w czasie rzeczywistym we wszystkich obsługiwanych przez system sklepach internetowych i innych kanałach sprzedaży. Wystawiając aukcję Allegro, produkty są blokowane w magazynie, a w momencie sprzedaży schodzą ze stanu. System zapisuje pełną informację o ruchu produktów w magazynie wraz z odpowiednimi dokumentami.

Wystawianie dokumentów sprzedaży.Dla większej przejrzystości, każde płatności w Twojej firmie zostaną odnotowane i również zapisane w systemie. Poszczególne dokumenty sprzedaży możesz wydrukować lub wysłać mailem do klienta. E-Biznes Menedżer współpracuje z drukarkami fiskalnymi Posnet, Elzab i Novitus.

- API.E-Biznes Menedżer posiada API pozwalające na łatwe i szybkie połączenie z innymi systemami wykorzystywanymi w działalności firmy. Dzięki temu każdą funkcję można wywołać z zewnętrznej aplikacji, lub np. eksportować dokumenty do biura rachunkowego w odpowiednim dla niego formacie.

E-Biznes Menedżer zbudowany jest modułowo, dzięki takiemu rozwiązaniu można go dostosować indywidualnie do potrzeb firmy. W ten sposób opłata abonamentowa obejmuje tylko te elementy które rzeczywiście są wykorzystywane w działalności firmy. Bez dodatkowych kosztów. Tworzone są moduły i pluginy do najbardziej popularnych systemów sklepowych jak: iStore, Presta, Click Shop i Shoper.

Podsumowując, E-Biznes Menedżer to: skalowalność biznesu, oszczędność czasu pracy Ciebie i Twoich pracowników, oszczędność pieniędzy, zarządzanie sprzedażą z jednego pulpitu, automatyzacja procesu sprzedaży, dostępność i praca zdalna, bezpieczeństwo i przyjazny interfejs użytkownika.

Zapraszamy do testów systemu otwartych dla wszystkich zainteresowanych od dziś.

Wiecej informacji znajdziesz na www.ebiznesmenedzer.pl/