Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Ruszaja testy nowego narzedzia dla ecommerce/ebiznesu

Już od dziś zapraszamy do testów nowego systemu dla przedsiębiorców E-Biznes Menedżer. Testy dla pierwszych 30 osób pozwolą na korzystanie z pełnej funkcjonalności serwisu przez 90 dni. Wystarczy tyllko wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie: www.ebiznesmenedzer.pl

Jest on odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wynikające z rozwoju handlu internetowego. Skierowany jest do sektora MSP, w szczególności do firm rodzinnych i tych, zatrudniających do 10 lub więcej pracowników - które chcą lepiej zarządzać swoją sprzedażą.

Główne cechy E-Biznes Menedżera to:

- Obsługa zamówień.Wszystkie zamówienia ze sklepów internetowych, Allegro i innych źródeł widoczne są na jednym ekranie.

- Zarządzanie magazynem produktów.Każde przyjęte zamówienie wpływa na aktualizację stanów magazynowych w czasie rzeczywistym we wszystkich obsługiwanych przez system sklepach internetowych i innych kanałach sprzedaży. Wystawiając aukcję Allegro, produkty są blokowane w magazynie, a w momencie sprzedaży schodzą ze stanu. System zapisuje pełną informację o ruchu produktów w magazynie wraz z odpowiednimi dokumentami.

Wystawianie dokumentów sprzedaży.Dla większej przejrzystości, każde płatności w Twojej firmie zostaną odnotowane i również zapisane w systemie. Poszczególne dokumenty sprzedaży możesz wydrukować lub wysłać mailem do klienta. E-Biznes Menedżer współpracuje z drukarkami fiskalnymi Posnet, Elzab i Novitus.

- API.E-Biznes Menedżer posiada API pozwalające na łatwe i szybkie połączenie z innymi systemami wykorzystywanymi w działalności firmy. Dzięki temu każdą funkcję można wywołać z zewnętrznej aplikacji, lub np. eksportować dokumenty do biura rachunkowego w odpowiednim dla niego formacie.

E-Biznes Menedżer zbudowany jest modułowo, dzięki takiemu rozwiązaniu można go dostosować indywidualnie do potrzeb firmy. W ten sposób opłata abonamentowa obejmuje tylko te elementy które rzeczywiście są wykorzystywane w działalności firmy. Bez dodatkowych kosztów. Tworzone są moduły i pluginy do najbardziej popularnych systemów sklepowych jak: iStore, Presta, Click Shop i Shoper.

Podsumowując, E-Biznes Menedżer to: skalowalność biznesu, oszczędność czasu pracy Ciebie i Twoich pracowników, oszczędność pieniędzy, zarządzanie sprzedażą z jednego pulpitu, automatyzacja procesu sprzedaży, dostępność i praca zdalna, bezpieczeństwo i przyjazny interfejs użytkownika.

Zapraszamy do testów systemu otwartych dla wszystkich zainteresowanych od dziś.

Wiecej informacji znajdziesz na www.ebiznesmenedzer.pl/