Rusza nowa odsłona Kina Full HD

Już działa! Pod adresem kinodomowe.idg.pl znajdziecie nową wersję strony internetowej magazynu "Kino Full HD" (dawne "Kino Domowe Magazyn DVD"). "Kino Full HD" to największe w Polsce czasopismo kierowane do miłośników kina domowego. Na jego stronie internauci znaleźć mogą profesjonalne testy sprzętu (m.in. telewizory LCD, LED i 3D, odtwarzacze blu-ray, projektory), recenzje filmów Blu-ray i wiele innych cennych informacji.

Rusza nowa odsłona Kina Full HD

Layout nowego Kina Full HD

"Uznaliśmy, że czas stworzyć serwis magazynu Kino Full HD na miarę XXI wieku. Internet to dużo więcej niż nowe medium, w którym wypada zaistnieć. To fenomen - ale również i wyzwanie, szczególnie dla nas, prasy drukowanej. Do niedawna witryna online naszej gazety (powstała przeszło dekadę temu!) była jedynie dodatkiem do wydania drukowanego. Czasy się zmieniły, obecnie wydanie papierowe jak i serwis online traktujemy z równą uwagą." - mówi Jakub Żurek, redaktor naczelny "Kino Full HD".

W nowej odsłonie kinodomowe.idg.pl rzuca się w oczy bardziej przejrzysty layout oraz wyeksponowanie treści, a także nowy dział "Testy". To profesjonalne, interaktywne narzędzie dające dostęp do olbrzymiej bazy urządzeń (telewizory, odtwarzacze Blu-ray, projektory i inne) przetestowanych w redakcyjnym laboratorium. Nie zabrakło także działu 3D, sekcji recenzji filmowych, Forum oraz działu porad.

"Traktujemy Internet jako coś więcej niż tylko nowy kanał sprzedaży i reklamy. Zależy nam na dotarciu do czytelnika i nawiązaniu z nim trwałych relacji tak, by wracał do nas z przyjemnością. Zrozumiałe jest więc, że chcemy pokazać Kino Full HD w nowej, dużo bardziej atrakcyjnej formie - zarówno od strony graficznej jak i merytorycznej." - kontynuuje Żurek i dodaje: "To nie Internet jest bowiem najważniejszy, lecz użytkownik - może i brzmi to jak banał, jednak nie wszyscy zdają się o tym pamiętać".

"Kino Full HD" jest częścią grupy IDG - największego w Polsce wydawnictwa o nowych technologiach i IT. Należy do IDG Poland S.A. (wydawca m.in. "PC World", "Computerworld", "Internet Standard").

Sprawdź: kinodomowe.idg.pl

Aktualizacja: 01 grudnia 2010 12:42

Już działa! Pod adresem kinodomowe.idg.pl znajdziecie nową wersję strony internetowej magazynu "Kino Full HD" (dawne "Kino Domowe Magazyn DVD").

Zapraszamy!