Rozświetl e-Serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Specjalna internetowa aplikacja e-Serce, pozwoli na wsparcie XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, bez wychodzenia z domu. Całkowity dochód z akcji zostanie przeznaczony na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Akcje wspiera także Internet Standard.

Rozświetl e-Serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
e-Serce WOŚP-u początkowo szare, zostanie rozświetlone dzięki internautom, którzy zdecydują się zapełnić poszczególne piksele przez dokonanie wpłat na konto akcji. Wartość wpłaty nie musi być duża, cena piksela kształtuje się w przedziale od grosza do kilku złotych. Wartość całego e-Serca to 50 tys. złotych.Małe transakcje będzie można przekazać przez system mikropłatności YetiPay,zaś większe kwoty przez szybkie przelewy.

Dzięki możliwości zakupu pojedynczych pikseli, można z nich układać dowolne kształty oraz wiadomości. Wiadomością o akcji będzie można podzielić się także ze znajomymi na Facebooku - w profilu darczyńcy pojawi się komunikat "zapaliłem swój piksel na sercu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" oraz widok aplikacji z zapalonymi pikselami danego użytkownika.

W tym roku całkowity dochód z XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostanie przekazany na zakup urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla ciężarnych kobiet z cukrzycą. W akcję rozświetlania e-Serca włączyli się między innymi: Monika Brodka, Doda, Natalia Lesz, Kamil Bednarek oraz Monika Olejnik.

Patronat honorowy nad akcją e-Serce objął Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Patronami medialnymi akcji są: Internet Standard, ARBOmedia, Webshake.tv, Ipla, o2.pl, Onet.pl, Interia oraz Interaktywnie.com.

Pomóż rozświetlić e-Serce już dzisiaj, więcej informacji na głównej stronie akcji.