Rossmann - dostawy tego samego dnia dzięki X-press Couriers

Popularna sieć drogerii Rossman nawiązała współpracę z firmą kurierską X-press Couriers. W efekcie dostawy na terenie Łodzi i Warszawy będą miały miejsce w dniu zamówienia.

Adam Tomczak, prezes zarządu X-press Couriers, powiedział, że wdrożenie przez Rossmann usługi SameDay X-press Couriers to ważny impuls dla polskiego sektora e-commerce. Szybka dostawa ze sklepu internetowego w rozsądnej cenie staje się obecnie jednym z kluczowych elementów budowania przewagi danej marki na rynku e-commerce i bezpośrednio wpływa na zadowolenie klientów.

Rossmann - dostawy tego samego dnia dzięki X-press Couriers

Z opcji SameDay można skorzystać w przypadku zamówień do godziny 15:00. Zamówienia po tym czasie realizowane są dnia następnego. Klient sam może ustalić, kiedy ma odwiedzić go kurier. Możliwe jest to w godzinach 10-14, 14-17 i 18-22. Usługi X-press Couriers zyskują co raz większe zainteresowanie wśród sklepów internetowych. Ostatnie wdrożenia usług firmy to między innymi integracje z systemami sprzedażowymi sklepów online cdp.pl, Venezia, cloudpack.pl czy Evergreen.