Roner udostępnia rozwiązania mobilne

Wrocławska spółka Roner przedstawiła mobilny system wewnętrznej informacji marketingowej SWIMmobile, pozwalający na przeglądanie na wyświetlaczu telefonu GSM wyposażonego w aplikację WAP (GPRS), takich informacji jak: warunki handlowe, dane finansowe kontrahentów oraz informacje o bieżących obrotach firmy.

Mobilny system informacyjny SWIMmobile jest przeznaczony dla pracowników działających w terenie i potrzebujących bieżącej informacji o stanie firmy Informacje te są udostępniane na ekranie telefonu komórkowego jedynie po sprawdzeniu tożsamości i autentyczności klienta. W zależności od przyznanego poziomu uprawnień (zarząd, kierownictwo, reprezentant handlowy), możliwy jest dostęp do różnych informacji – odpowiednich dla konkretnych osób.

Z systemu SWIMmobile mogą korzystać reprezentanci handlowi, windykatorzy i menedżerowie różnego szczebla oraz osoby pracujące w zawodach wymagających ciągłego przemieszczania się, a jednocześnie stałego dostępu do niezbędnych w ich pracy informacji. Więcej informacji na stronie: http://www.roner.pl/prezentacja.html