Rodzice chodźcie do WP

WP.pl stworzyła kolejny serwis w tematyce dziecięcej: Dzieci.pl. Tym razem serwis kierowany jest do spodziewających się i już posiadających własne pociechy.

Na serwisie można znaleźć artykuły i porady na temat ciąży, szkoły rodzenia, wychowania, związku. Ciekawą funkcją jest Mapa umożliwia szukanie w okolicy internautów, którzy mają dzieci w podobnym wieku, oraz miejsc przyjaznych rodzinie. "Dzięki temu, za naszym pośrednictwem, mogą poznać się mamy mieszkające blisko siebie" - wyjaśnia kierująca projektem Marta Steiner.

Na Dzieci.pl powstaje także tworzona przez rodziców galeria zdięć i wideo bobasów.

- "Stworzyliśmy także "Grupy Wsparcia", dzięki którym użytkownicy mogą anonimowo opowiedzieć o swoich problemach. Wsparcie mogą znaleźć m.in. przyszłe mamy, których ciąża jest zagrożona czy rodzice walczący z chorobą dziecka" - dodaje Marta Steiner.

Ostatnie ruchy WP wskazują, że portal coraz bardziej stara się dotrzeć ze swoją ofertą do najmłodszych użytkowników internetu. Wcześniej w październiku br. WP uruchomiło serwis z grami flash dla dzieci, a w maju Milusiaki.pl, gdzie bobasy mogą bezpiecznie spędzać czas w otoczeniu zwierząt, maskotek, zabawek, przytulanek. Oczywiście najsilniejszy zasięgowo jest serwis Dzieci.wp.pl.

Rodzice chodźcie do WP