Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

RockMelt do pobrania. Dla wszystkich (którzy mają Facebooka)

"Gdybyśmy wiedzieli o Facebooku, Twitterze i Google w 1993 r., chcielibyśmy wbudować je w przeglądarkę" - mówi Marc Andreessen, który prawie dwadzieścia lat temu zasłynął jako współtwórca Netscape Navigatora. Teraz pracuje nad RockMelt - przeglądarką internetową 2.0.

RockMelt do pobrania. Dla wszystkich (którzy mają Facebooka)

RockMelt: przeglądarka internetowa z silnikiem Chrome + dodatkowe funkcje "social media".

Polecamy:

Zobacz też:

Pobierz:

Po zamkniętych testach, które trwały od listopada 2010, RockMelt pojawił się w fazie publicznej bety. Jest dostępny w wersji dla systemów Windows i Mac. By go zainstalować potrzebne będzie konto w serwisie Facebook.

To zresztą nic dziwnego, bo RockMelt powstał z powodu Facebooka. Oczywiście, nie zatrzymuje się na tym serwisie, oferując też wiele możliwości dla użytkowników social mediów, takich jak Twitter, Flickr czy YouTube.

Może zmniejsza okno przeglądania, może zajmuje trochę za dużo (125 MB)? Kilka wad z pewnością możnaby znaleźć, ale każdy miłośnik FB i serwisów społecznościowych powinien go wypróbować.

RockMelt wspiera pracę skrzynki pocztowej Gmail. Ułatwia też publikację wpisów w serwisach Google Reader i Tumblr. To jedna z najciekawszych przeglądarek alternatywnych dostępnych na rynku.

Pobierz: RockMelt 0.9.48.51 dla Windows.