Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Reuters inwestuje w blogi

Reuters podjął współpracę z firmą Pluck, która zajmuje się dystrybucją treści pochodzących z blogów. Agencja informacyjna będzie dostarczać swoim klientom nie tylko newsy, ale także komentarze i analizy pisane przez najbardziej wpływowych blogerów. Wartość umowy to 7 mln USD.

W ramach umowy, Reuters ma dostarczać swoim klientom treści z prawie trzech tysięcy wybranych blogów.

Technologia BlogBurst firmy Pluck ma pomóc tradycyjnym wydawcom uzupełnić serwisy WWW o komentarze i analizy pochodzące od autorów niezależnych i amatorów.

Z BlogBurst korzystają m.in. witryny dzienników Washington Post i USA Today. System automatycznie dobiera treści w ramach kategorii takich jak polityka, sport, nauka, zdrowie czy rozrywka. Wpisy z blogów są wyświetlane obok tekstów pochodzących do profesjonalnych dziennikarzy.

Pluck specjalizuje się w obszarze tzw. social media. Poza BlogBurst dostarcza rozwiązanie SiteLife, dzięki któremu wydawcy mogą w łatwy sposób wzbogacić serwis o blogi, komentarze, czy funkcję udostępniania zdjęć przez użytkowników.

Umowa z największą agencją informacyjną świata umożliwi Pluck rozwój na rynkach Europy i Azji, uważają przedstawiciele obydwu firm.

Źródło: Reuters

Więcej: http://www.pluck.com