Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Rekordowy kwartał dla dostawców internetu w USA

Leichtman Research Group przebadała 20 największych dostawców szerokopasmowego internetu w USA. Ostatni kwartał był dla nich najlepszy w historii - pozyskali w tym czasie 2,3 mln klientów szerokopasmowego dostępu do internetu.

W sumie z szerokopasmowego dostępu do internetu korzysta w USA ponad 30,9 mln osób, w tym z przyłączenia przez kabel telewizji cyfrowej 18,8 mln osób, a dzięki technologii DSL (Digital Subscriber Line) - 12,2 mln.

55% pozyskanych abonentów stało się internautami w efekcie przyłączenia do sieci przez operatorów telewizji kablowej. Z tej usługi skorzystało 1,28 mln abonentów. Najpopularniejszy operator telewizyjny - Comcast przyłączył do internetu prawie 550 tys. osób. W Stanach Zjednoczonych aż 61% internautów korzysta z szerokopasmowego dostępu do internetu właśnie dzięki operatorom telewizji cyfrowej.

W okresie od trzeciego kwartału 2003 roku do tego samego okresu w roku bieżącym W USA szybki dostep do internetu uzyskało aż 8,3 mln osób.