Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Reklama graficzna Yahoo w komórkach

Yahoo rozpocznie emisję reklam graficznych w swoim portalu dla urządzeń przenośnych w 18 krajach. Firma podpisała w niedzielę umowę z kilkunastoma międzynarodowymi reklamodawcami.

Wśród reklamujących się firm są między innymi: Intel, Pepsi, Nissan, Procter & Gamble.

Yahoo liczy na to, że klienci korporacyjni będą zamawiać kampanie wyświetlane zarówno w komórkowej jak i klasycznej wersji serwisów.

Steve Boom z Yahoo uważa, że coraz większa liczba komórek z kolorowymi wyświetlaczami wysokiej rozdzielczości i wbudowanymi przeglądarkami przyczyni się do znacznego wzrostu zainteresowania wokół reklam brandingowych w mobilnym internecie.

Nowa usługa Yahoo dostępna jest w kilku krajach Europy Zachodniej i Ameryki Płn i Płd. Firma zamierza też wejść na rynek azjatycki.

Reklamy graficzne będą wyświetlane na górze strony domowej Yahoo dla komórek. Po kliknięciu na reklamę będzie można uzyskać więcej informacji lub po prostu połączyć się telefonicznie z reklamodawcą.

Yahoo wyświetlało już wcześniej reklamy graficzne w komórkach w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii.

Źródło: Reuters