Radosław Baran z Agory do Interii

Do zespołu Działu Handlowego INTERIA.PL dołączył Radosław Baran, który obejmie stanowisko Dyrektora Pionu Klientów Kluczowych. Pełniący dotychczas tę funkcję Dariusz Pietrzykowski pozostaje w firmie i jako jego Zastępca skupi się na relacjach z klientami końcowymi.

Radosław Baran od początku kariery zawodowej związany był z Agora S.A., gdzie 10 lat temu rozpoczynał pracę w Dziale Zewnętrznych Biur Ogłoszeń "Gazety Wyborczej". Bogate doświadczenie zawodowe zdobył przechodząc przez kolejne działy i stanowiska w Agora S.A. "Gazeta Wyborcza": dział agencyjny i dział klientów strategicznych. Przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję Agency Group Head w portalu Gazeta.pl. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku, na kierunku: Marketing polityczny oraz studiów podyplomowych z Zarządzania i Marketingu w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Do obowiązków Radosława Barana należeć będzie współpraca z największymi klientami portalu i domami mediowymi oraz zarządzanie Pionem Klientów Kluczowych. Zadaniem Dariusza Pietrzykowskiego, Z-cy Dyrektora, będzie wspieranie go w obszarze obsługi klientów końcowych oraz prowadzenie dla nich ofert niestandardowych.

Kto następny?

Wyraźnie widać, że Interia umacnia swoje kadry, zwłaszcza o osoby dotychczas związane z innymi ważnymi podmiotami internetowymi.

- Radek Baran to kolejne duże wzmocnienie sił sprzedażowych Interia.pl - przyznał Robert Biegaj, który od kwietnia 2009 roku obejmuje stanowisko Dyrektora Działu Handlowego portalu Interia.PL. Robert Biegaj także uprzednio pracował w Agorze.

Z początkiem czerwca do Zarządu Interi dołączył Radosław Kucko, opuszczając stanowisko Dyrektora ds. Badań i Analiz w Grupie Onet.

Jeszcze wcześniej w czerwcu do zespołu INTERIA.PL - po 7 latach przerwy - powrócił Jarosław Szubrycht. Objął on stanowisko brand managera, w ramach którego będzie odpowiadał za projekty muzyczne INTERIA.PL, w tym istniejące już serwisy: Muzyka i Muzzo.pl oraz inne, zaplanowane na przyszłość.