Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Przez modem taniej dzięki Tlenowi

Dobra wiadomość dla osób korzystających z internetu przez modem. Od listopada firma o2.pl wprowadziła nowa usługę TlenDostęp Taniej. Impuls kosztuje nawet 24 grosze brutto. W porównaniu do cen TP, usługa jest tańsza o co najmniej 11%.

Z usługi TlenDostęp Taniej mogą korzystać tylko abonenci Telekomunikacji Polskiej, którzy podłączeni są do centrali telefonicznej umożliwiającej identyfikacje numeru. Przy planie taryfowym aktywnym można zaoszczędzić 11%, przy standardowym 17%, przy niedrogim 29%, a socjalnym nawet 58%.

Opłaty za impuls w TP przy korzystaniu z modemu zależą od wybranego przez klienta pakietu taryfowego. Taryfa w godzinach szczytu jak i poza nimi jest identyczna jak lokalna rozmowa telefoniczna. W najpopularniejszym planie taryfowym standardowy impuls za połączenie lokalne kosztuje 35 groszy i tyle właśnie płacą abonenci TP za 3 minuty połączenia z internetem w godzinach od 8-20 i za 6 minut w godzinach od 22-8. Dzięki usłudze TlenDostęp Taniej za ten sam czas zapłacą o 17% mniej, czyli około 29 groszy brutto.

By uruchomić usługę wystarczy zarejestrować się i wypełnić formularz umowy znajdujący się na stroniehttp://www.dostep.tlen.pl/taniej Dotychczas firma o2.pl oferowała dwie usługi modemowego dostępu do internetu: TlenDostęp Plus (z naliczaniem sekundowym) i TlenDostęp Pakiety (z możliwością przedpłaty za dostęp do sieci). Do tej pory żaden inny portal ani komunikator nie zaoferował tańszych połączeń modemowych niż TP.