Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Przesunięcia w grupie CR Media

Adam Wysocki, dotychczasowy dyrektor ds. obsługi klientów w sieci Adnet został nowym dyrektorem zarządzającym IMPartner. Dotychczasowy dyrektor - Krzysztof Nowański został pełnomocnikiem zarządu ds. rozwoju. Niedługo zmiany czekają również sam Adnet.

Interactive Marketing Partner jest agencją interaktywną i firmą specjalizującą się w e-mail marketingu, kreacji i planowaniu stron WWW oraz nowatorskich kampanii reklamowych, działaniach z zakresu Public Relations w internecie oraz marketingu wirusowym.

Nowy dyrektor zarządzający, związany z działem internetowym CR Media od października 2000 roku, wcześniej przez trzy lata kierował jednym z departamentów firmy Ma-Je-R, biura handlu międzynarodowego. Z siecią reklamową Ad.net jest związany od momentu powstania firmy. Adam Wysocki komentuje: Od kilku lat zajmowałem się głównie reklamą internetową od strony jej planowania oraz tworzenia nieszablonowych możliwości promocji w sieci. Przechodząc do agencji interaktywnej będę mógł przenieść wiedzę z poprzedniego pola działania na nowe zagadnienia, takie jak budowa serwisów WWW, narzędzi marketingu bezpośredniego oraz tworzenie profesjonalnych kreacji reklamowych.

Krzysztof Nowański, obejmie funkcję pełnomocnika zarządu ds. rozwoju i poświęci się pracy nad głównymi elementami nowej strategii IMPartner do których należy współpraca z firmą ebStream, twórcą bazującego na xml-u eDocumentu. Postanowiłem skoncentrować się całkowicie na tym zadaniu, ponieważ widzę w nim ogromny potencjał. - tłumaczy Krzysztof Nowański. Były dyrektor będzie również kontynuować prace nad rozbudową systemu Jet.Mail, narzędzia do e-mailingu.

Przejście Adama Wysockiego do IMP jest częścią większych zmian, o których Adnet będzie informował z początkiem czerwca. Nie planujemy utrzymania stanowiska Dyrektora ds. Obsługi Klientów - skomentował Adam Kwaśniewski z Adnetu.

Wypowiedź Adama Wysockiego, nowego dyrektora zarządzającego IMPartner dla IS

Adam Wysocki

IMPartner jest powiązany z Adnetem. Powiązanie to dotyczy co prawda tylko grupy kapitałowej niemniej istnieje. Od lat Adnet współpracuje z IMPartner w zakresie narzędzi do monitorowania mailingu, czy tworzenia kreacji internetowych. Ta współpraca była w pewnym sensie inicjatorem tych zmian, bo dzięki niej zrodziła się propozycja objęcia przeze mnie stanowiska dyrektora zarządzającego. Ja, po rozważeniu wszystkich za i przeciw na nią przystałem. Nie ukrywam, że z Adnetem rozstaję się z małą łezką w oku, w o końcu uczestniczyłem w rozwoju firmy od samego początku.

Do moich obowiązków będzie należało bieżące zarządzanie firmą, kreowanie polityki sprzedażowej i rozwoju poszczególnych projektów. Mam nadzieję, że już niedługo będzie to widoczne na zewnątrz. Chcę by firma IMPartner znacznie mocniej zaistniała na rynku e-mailingu (obecnie obsługujemy kilka firm telekomunikacyjnych), serwisów WWW i kreacji reklamowych. Do osiągnięcia tego celu mamy bardzo dobre narzędzia, tylko muszą ujrzeć szerzej światło dzienne.

Aktualizacja: 19 maja 2005 14:44

Do treści wiadomości w ramce dodaliśmy wypowiedź Adama Wysockiego.