Przegląd filmowy czASKina na iplex.pl

Cieszyński przegląd filmowy czASKina po raz pierwszy w swej historii odbywa się także na ekranach wirtualnego kina iplex.pl. Dzięki temu od 30 marca do 1 kwietnia br. internetowi widzowie mają szansę obejrzeć prezentowane w ramach filmowej imprezy pozycje.

czASKina to wydarzenie, które gości w Cieszynie już po raz szósty. Tematem tegorocznej edycji są "Dwie przestrzenie“. "Organizatorzy postanowili bowiem wyjść naprzeciw wymaganiom współczesnego odbiorcy, a tym samym przekroczyć granicę kina realnego i wkroczyć w przestrzeń kina wirtualnego" - czytamy w informacji prasowej.

Podczas trzydniowego przeglądu widzowie iplex.pl mają szansę zobaczyć pięć filmów, takich jak m.in. "Kłopotliwy człowiek" (prod. Islandia, Norwegia, , 2006 r) czy "Nasza klasa" (prod. Estonia, 2007 r.). Cena za obejrzenie jednego filmu on-line to 8.90 zł

Nie jest to pierwszy festiwal filmowy, który odbywa się w wirtualnym kinie (w zeszłym roku na Iplex.pl prezentowane były filmy w ramach II Festiwalu Kina Rosyjskiego SPUTNIK).

Oficjalna strona VI Przeglądu filmowego czASKina: www.czaskina.com