Programmatic marketing - weź udział w badaniu i zdobądź raport

Sprawdź ile wiesz o najnowszym trendzie w marketingu internetowym - programmatic marketing. Dowiedz się jak Twoja organizacja prezentuje się na tle konkurencji i zobacz jakie praktyczne zastosowanie może przynieść programmatic w prowadzeniu Twojego codziennego biznesu. Zapraszamy do udziału w badaniu o programmatic marketing!

Programmatic marketing - weź udział w badaniu i zdobądź raport

Weź udział w badaniu o programmatic marketing

Z raportu BI Intelligence wynika, że w ramach programmatic marketing do 2018 roku będzie realizowane aż 33% sprzedaży powierzchni reklamowej w internecie, a w ramach samego RTB – aż 17% (dane dla rynku Stanów Zjednoczonych). Oznacza to, że już za cztery lata łącznie 50% transakcji związanych z marketingiem internetowym zawierane będzie za pomocą systemów automatycznych. Programmatic marketing jest już obecny w Polsce. Temat jest jednak mało znany i słabo rozumiany przez marketerów oraz wydawców. Czas to zmienić!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programmatic marketing – wypełnij kwestionariusz badania, który przygotowaliśmy. W zamian za Twoje zaangażowanie, już na początku 2015 roku otrzymasz darmowy raport w PDF kompleksowo opisujący temat programmatic oraz wyniki badania dla polskiego rynku reklamowego

Wystarczy 5 minut Twojego czasu i:

- weźmiesz udział w najważniejszym dla polskiego rynku badaniu dotyczącym programmatic marketing

- dołączysz do grona osób, które otrzymają raport jako pierwsze w Polsce (przed oficjalną premierą!)

- otrzymasz kompleksowe wyniki badań, które umożliwią Ci porównanie do firm działających w

Link do badania: http://www.internetstandard.pl/ankieta-programmatic-martketing

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu:

Dominik Błaszczykiewicz

Redakcja internetSTANDARD

e-mail: [email protected]