Profeo.pl w wersji mobilnej

Serwis społecznościowy Profeo.pl, który ma na celu ułatwienie nawiązywania kontaktów biznesowych, uruchomił wersję mobilną.

Profeo.pl w wersji mobilnej jest dostępne od kilku dni i na razie działa w wersji beta. Użytkownicy Profeo.pl mają dostęp do podstawowych funkcji serwisu - mogą, między innymi, przeglądać profile użytkowników, dodawać nowe kontakty, pisać w grupie dyskusyjnej, na blogu i forum, a także odczytywać i wysyłać wiadomości oraz komentować i dodawać wydarzenia. Wersja mobilna umożliwia także zapoznanie się z aktualnymi ofertami pracy i szkoleń.

Profeo.pl w wersji mobilnej

Mobila wersja Profeo w przeglądarce Opera Mini

- Mobilna wersja serwisu ma umożliwić szybkie przeglądanie jego zawartości, dlatego ważna była dla nas przede wszystkim jego funkcjonalność i optymalizacja rozwiązań kosztem szaty graficznej. Podobnie jak było to w przypadku internetowego Profeo.pl, chcemy ją rozwijać zgodnie z oczekiwaniami naszych użytkowników, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi dotyczące wersji beta - mówi Marcin Zabielski prezes spółki Profeo.

Serwis Profeo.pl działa od września 2007 r. Jest skierowany do "profesjonalistów", osób które chcą się rozwijać zawodowo. Ma na celu ułatwienie nawiązywania znajomości biznesowych i pomóc znaleźć lepszą pracę. Większościowe udziały w spółce Profeo sp z o. o. ma Grupa Pracuj sp. z o.o., która jest właścicielem serwisu rekrutacyjnego Pracuj.pl

Według danych Megapanel PBI/Gemius w październiku korzystało z niego 36 tys. użytkowników (Real Users) a zasięg wyniósł 0,26%. Z konkurencyjnego Goldenline.pl korzystało w tym samym czasie 276 tys. użytkowników, a zasięg wyniósł 2%.

Mobilna wersja serwisu Profeo.pl jest dostępna pod adresemhttp://m.profeo.pl . Można z niej korzystać za pomocą telefonów i palmtopów, których przeglądarki obsługują standard XHTML-MP.

Patrz także:

Pokierować karierą w internecie