Prezes NetSprint na forum Internet Standard

Już jutro o godzinie 16.00 dyżurować będzie na naszym forum Artur Banach, prezes spółki NetSprint.pl. Nasz gość odpowie na pytania z zakresu działania wyszukiwarek internetowych, pozycjonowania witryn w mechanizmach wyszukiwawczych oraz dalszego rozwoju tego typu usług. Serdecznie zapraszamy!

Jutrzejszy dyżur to początek cotygodniowych spotkań prezesa NetSprinta z użytkownikami. Artur Banach w każdą środę w godzinach od 16.00 do 17.00 będzie odpowiadał na przedstawione na forum pytania.

Trudno wyobrazić sobie internet bez wyszukiwarki. Czy jednak wiesz, jak dokładnie taki mechanizm działa? Jak sprawić, by Twoja strona pojawiała się wysoko w wynikach wyszukiwania? Jakie techniki są dozwolone a jakie zakazane? Jak szukać i znaleźć? Jeśli ciekawi cię, w jaki sposób wyszukiwarki walczą ze spamem i jakie usługi będą się pojawiać w najbliższym czasie, zapytaj o to naszego eksperta!

Forum z Arturem Banachem dostępne jest tutaj.

Wszystkich gorąco zapraszamy do dyskusji. Pytania do eksperta prosimy publikować na naszym forum. Wszystkim zainteresowanym uczestnictwem w spotkaniu przypominamy, że prawo publikacji na forum własnych pytań i wypowiedzi uzyskuje się po uprzedniej rejestracji.