Prezentacja systemu operacyjnego Firefox OS na konferencji Mobile Standard 2013

W dniach 23 i 24 maja 2013 odbędzie się w Warszawie największa polska konferencja poświecona branży mobilnej - Mobile Standard 2013. Jednym z najciekawszych punktów jej programu będzie prezentacja Firefox'a OS - systemu operacyjnego na smartfony stworzonego przez autorów popularnej przeglądarki Firefox.

Prezentacja systemu operacyjnego Firefox OS na konferencji Mobile Standard 2013

Mozilla bez wątpienia zapracowała na uznanie ze strony deweloperów, programistów oraz, przede wszystkim, szerokich rzesz użytkowników. Jej bezpośrednie wejście na rynek systemów operacyjnych dedykowanych urządzeniom mobilnym może sporo namieszać na zabetonowanej dotychczas przez iOS, Androida i Windows Mobile scenie.

Panel z udziałem Stasia Małolepszego z Mozilla Corporation, zatytułowany "Jakie możliwości dla biznesu oznacza wejście Mozilli na rynek OS" będzie zatem doskonalą okazją do zapoznania się z planami firmy dotyczącymi rozwoju i promocji jej nowego produktu, a także określenia skali i stopnia wpływu, jaki wywrze to na pozostałych graczy na rynku. Zapraszamy na spotkanie!

Uwaga! Rejestrując się na konferencję do dnia 8 maja możesz zaoszczędzić nawet 400 zł! Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdziesz TUTAJ.

Konferencja Mobile Standard 2013 odbędzie się w dniach 23-24 maja 2013 w Warszawie, w Centralnym Basenie Artystycznym, przy ul. Marii Konopnickiej 6.