Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Premiera serialu o Naszej-Klasie przesunięta na jesień

Wbrew początkowym zapowiedziom serial o Naszej-Klasie nie pojawi się w kwietniu na antenie TVP2. Serwis WirtualneMedia.pl poinformował, że dyrektor Dwójki zdecydował o przełożeniu premiery na jesień bieżącego roku.

Serial o Naszej-Klasie ma opowiadać historię dziewczyn, które w swoich latach szkolnych cieszyły się największą popularnością w klasie. Za jego produkcję odpowiedzialna jest firma Rochstar, znana za sprawą takich programów jak "Szymon Majewski Show" czy też "Gwiazdy tańczą na lodzie". Emisja serialu, według początkowych deklaracji, miała rozpocząć się w kwietniu na antenie TVP2. Serwis WirtualneMedia.pl poinformował, że premiera zostanie jednak przesunięta.

Dyrektor Dwójki podjął decyzję o zmianie terminu rozpoczęcia nadawania nowej produkcji. W związku z tym serial o Naszej-Klasie pojawi się na ekranach telewizorów dopiero jesienią. Biorąc pod uwagę fakt, że serwis nasza-klasa.pl przyciąga uwagę ponad 8 milionów internautów (według grudniowych wyników Megapanelu) TVP2 może z pewnością liczyć na dużą oglądalność.