Pracuj.pl w nowej odsłonie

Ruszyła nowa wersja portalu Pracuj.pl. Główne zmiany to: możliwość wyszukiwania ofert pracy według wysokości wynagrodzenia, nowa lista wyników wyszukiwania ofert pracy oraz dopasowanie strony do rozdzielczości 1024x768.

Istotną zmianą dla kandydatów jest udoskonalona lista wyników wyszukiwania ofert pracy. W tej chwili, po wybraniu kryteriów, kandydat widzi nie tylko listę ofert - ale też krótkie podsumowanie każdej z nich.

Zmieniony został również system zarządzania pozostawionym w profilu życiorysem oraz "aktówka", pozwalająca na zapisywanie wybranych ofert pracy. W nowym www.pracuj.pl każdą ofertę można nie tylko dodać do aktówki, ale także nadawać jej status i uzupełnić swoimi notatkami. Aby dodatkowo zwiększyć swoje szanse na otrzymanie atrakcyjnej oferty, każdy użytkownik może dodać 3 życiorysy w różnych językach do swojego profilu i na bieżąco śledzić, czy jest on oglądany przez pracodawców.

Pracuj.pl w nowej odsłonie

Nowe Pracuj.pl

Wprowadzony został nowy, bardziej czytelny układ strony, dopasowany do rozdzielczości obrazu 1024x768. Nowe narzędzia zostały "ubrane" w nową szatę graficzną, przygotowaną we współpracy z agencją kreatywną Making Waves, a obok wyszukiwarki znalazły się zdjęcia pracowników Grupy Pracuj.

Pracuj.pl w nowej odsłonie

Pracuj.pl dawniej