Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Powstała spółka Gadu Gadu Sp. z o.o.

Firma SMS-Express.com, właściciel komunikatora Gadu-Gadu, zmieniła nazwę. Obecnie funkcjonuje jako Gadu Gadu sp. z o.o.

Zmiana została oficjalnie zaakceptowana 15 sierpnia br. Dotychczasowa nazwa spółki: SMS-Express.com odwoływała się do programu, który był jedną z pierwszych oferowanych przez nas aplikacji, pozwalającą na wysyłanie wiadomości SMS prosto z komputera - wyjaśnia Krzysztof Szalwa, prezes zarządu Gadu-Gadu Sp. z o.o. - Dzisiaj to już nazwa historyczna, a program dawno nie istnieje. Nazwanie spółki Gadu-Gadu jest naturalnym krokiem z uwagi na sztandarowy produkt firmy i jest częścią długofalowej strategii rozwoju.

Skład zarządu spółki pozostaje bez zmian.

Przypomnijmy, że komunikator Gadu-Gadu ma już 5 lat. Korzysta z niego ok. 4 milionów użytkowników (dane z megapanelu za czerwiec br). Wkrótce ma zostać udostępniona nowa wersja programu oznaczona numerem 7.0.

Eksperci Gadu Gadu dostępni są na naszym forum