Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Poseł chce podpisywania komentarzy

Tim Couch, poseł do Izby Reprezentantów stanu Kentucky, zaproponował wyjątkowo kontrowersyjną ustawę. Parlamentarzysta chce zakazu anonimowego umieszczania postów w Sieci.

Złożona przez niego propozycja ustawy przewiduje, że osoby, które chcą pisać na jakiejś stronie posty, muszą zarejestrować się podając swoje prawdziwe imię i nazwisko, adres oraz e-mail. Pod każdym komentarzem automatycznie umieszczane byłoby imię i nazwisko komentującego.

Projekt ustawy przewiduje, że jeśli operator witryny dopuści do anonimowego komentowania, to zapłaci grzywnę w wysokości 500 dolarów za pierwszy niepodpisany post i 1000 dolarów za każdy następny. Poseł Coach zdaje sobie sprawę z tego, że uchwalenie takiej ustawy będzie trudne, jednak uważa, że jeśli stanie się ona obowiązującym prawem, to ukróci nadużycia polegające na oczernianiu czy prześladowaniu w Sieci.