Porównywarka cen energii

Ruszył nowy serwis Wirtualnej Polski - TaniaEnergia.wp.pl - za pośrednictwem którego można zmienić dostawcę energii elektrycznej, a tym samym obniżyć swoje rachunki nawet o 30%.

"Jesteśmy pierwszym portalem w Polsce, który oferuje usługę zmiany dostawcy energii elektrycznej. W ramach projektu współpracujemy z Energy Solution, firmą specjalizującą się w doradztwie w zakresie efektywnego wykorzystania energii oraz optymalizacji kosztów zakupu energii elektrycznej" - mówi Krzysztof Kilichowski z Wirtualnej Polski, odpowiedzialny za projekt Tania Energia - "Dajemy użytkownikom indywidualnym, biznesowym oraz instytucjom możliwość oszacowania oszczędności, jakie da im zmiana operatora oraz gwarantujemy załatwienie wszystkich formalności z tym związanych."

Porównywarka cen energii

TaniaEnergia.wp.pl

Korzystając z serwisu WP Tania Energia użytkownik może oszacować roczne oszczędności związane z eksploatacją energii oraz wysyłać zgłoszenie w sprawie obniżenia rachunków. Znalezienie dostawcy, który zaoferuje najkorzystniejsze stawki energii oraz zawarcie z nim umowy leży po stronie WP. Partner Wirtualnej Polski, Energy Solution, rozpatruje indywidualnie każdy zgłoszony za pośrednictwem serwisu wniosek i wybiera - tak dla osoby prywatnej, klienta biznesowego, jak też instytucjonalnego - rozwiązanie optymalne. Co ważne, użytkownik serwisu nie ponosi żadnych kosztów związanych z operacją swobodnego wyboru sprzedawcy.