Porazkaroku.pl, czyli nowa strona PiSu

Internet staje się coraz bardziej popularnym medium. Widać to nawet w zachowaniu polskich polityków. Niedawno uruchomiona została nowa strona partii PiS. Jak przekonują przedstawiciele tej opcji politycznej, jest to swego rodzaju prezent dla ich najgroźniejszych konkurentów.

Po wejściu na stronę internetową porazkaroku.pl użytkownika wita bardzo schludny i przejrzysty interfejs. Jednak czy znajdziemy na tej witrynie ciekawe i wartościowe informacje? Odpowiedź na to pytanie zależy w głównej mierze od poglądów politycznych internauty.

Odwiedzający mogą wybrać spośród kilku filmów przedstawiających podsumowanie roku rządów Donalda Tuska, widziane oczami autorów witryny. Na klipach wideo użytkownicy znajdą najbardziej popularnych polityków PO w sytuacjach znanych nam m.in. z rozmaitych konferencji prasowych. Wszystko to opatrzone jest komentarzami twórców. Przedstawiono również sylwetki ministrów oraz samego premiera.

Na konferencji prasowej, promującej stronę, pojawiła się była minister w rządzie PiS Grażyna Gęsicka. Jej zdaniem portal powstał po to, by pokazać społeczeństwu jak obecny rząd nie wywiązuje się ze swoich przedwyborczych obietnic. Ponadto, Gęsicka twierdzi, że ostatnie 12 miesięcy określić można jako "porażkę, rozczarowanie i zażenowanie".

Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę porazkaroku.pl