Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Porady biznesowe na Facebooku

Columbus Polska rusza z cyklem porad dla firm zajmujących się sprzedażą detaliczną publikowanych na portalu społecznościowym. Eksperci tej firmy opracowali przewodnik po meandrach sprzedaż detalicznej pt. "$101 sposobów na zwiększenie dochodów i redukcję kosztów$". I przygotowali lekkostrawną formę jego publikacji.

"Żyjemy w wielkim pośpiechu i na długie lektury, nawet najbardziej interesujących poradników, nie mamy czasu. Stąd nasza koncepcja publikowania porad na Facebooku. Co kilka dni zamieszczamy kolejny materiał wraz z linkiem do strony źródłowej - czyli po jednym temacie naraz - tłumaczy Ewa Noji, Marketing Executive w Columbus Polska. "Wielu przedsiębiorców rodzimego rynku sprzedaży detalicznej ma profile na tym portalu, wiemy też, że z Facebookiem jest tak, że na krótką weryfikację ‘co nowego’ zawsze znajdzie się wolna chwila. A formuła pojedynczych porad z różnych dziedzin działalności w tej branży pozwala na skupienie się tylko na tych najbardziej interesujących" - dodaje.

Przewodnik ma formę krótkich porad z linkami do internetowej bazy wiedzy, która zawiera materiały dotyczące m.in. zarządzania relacjami z klientami, infrastruktury i procesów zachodzących w przedsiębiorstwach branży retail, zarządzania stanami magazynowymi i łańcuchem dostaw, efektywnego aranżowania powierzchni sklepowej, rozwiązań marketingowych, czy zasad zatrudniania pracowników.

Jedynym warunkiem do otrzymywania informacji jest "polubienie" fan-page’u Columbus Polska.

Źródło - Columbus Polska