Popisy taneczne z nowego serwisu WP na 4FunTV

Ruszył nowy serwis społecznościowy Wirtualnej Polski pod patronatem Puma Free Flowing - danceflowing.pl. Serwis skierowany jest do użytkowników, których pasją jest taniec.

Serwis Danceflowing.pl współpracuje ze stacją telewizyjną 4FunTV. Użytkownicy serwisu mogą wysyłać zdjęcia i filmy z własnymi popisami tanecznymi oraz tworzyć ranking najlepszych wykonawców. Najlepsze z nadesłanych układów choreograficznych zostaną wyemitowane na antenie 4FunTV.

"Taniec od kilku sezonów jest najmodniejszą i najpopularniejszą formą ruchu w Polsce. Zmagania gwiazd na parkiecie śledzą miliony widzów. Później szukają oni informacji o swoich ulubieńcach w Internecie, stąd w Wirtualnej Polsce nie mogło zabraknąć profesjonalnej witryny o tematyce tańca." - podkreśla Estera Gabczenko z Wirtualnej Polski, Koordynator Projektu -"Wyjątkowe jest i to, że materiały filmowe tworzone przez nasz portal internetowy na potrzeby witryny danceflowing.pl będą stanowiły jedną z kluczowych pozycji programu telewizyjnego "Dance Flowing", emitowanego w telewizji 4FunTV."

Popisy taneczne z nowego serwisu WP na 4FunTV

Danceflowing.pl

Serwis danceflowing.pl podzielony jest na kilka sekcji. Są to m.in. gorące tematy, wiadomości dnia (historia konkretnego tańca), co słychać w tanecznym światku (plotki o gwiazdach programów telewizyjnych związanych

z tańcem).

Wiedzę teoretyczną można połączyć z praktyką w najważniejszej sekcji witryny - dance academy. Tu właśnie znajdują się zrealizowane i wyprodukowane przez WP filmy z lekcjami: wacking, hip-hopu. new-style i dancehall. Trenerami są młodzi tancerze z grupy FNF-Dance Studio.