Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Poniedziałkowy przegląd prasy

Szerokopasmowy internet w Polsce nabiera rozpędu. W tym roku do gry zdecydowanie włączyła się TP S.A., wyprzedzając sieci telewizji kablowej. Indie zapłacą 300 mln euro za udziały w konsorcjum Galileo.

GAZETA WYBORCZA

Szerokim frontemSzerokopasmowy internet w Polsce nabiera rozpędu. W tym roku do gry zdecydowanie włączyła się TP S.A., wyprzedzając sieci telewizji kablowej. Jednak część klientów narzeka na jakość usług i długie oczekiwanie na instalacje. (s. 20)

Indie w GalileoIndie zapłacą 300 mln euro za udziały w konsorcjum Galileo, które ma stworzyć własny system nawigacji satelitarnej UE. (s. 25)

PULS BIZNESU

UOKiK wie już, jak rozbijać karteleKoniec z nieuczciwym eliminowaniem konkurencji. Świadek koronny i wysokie kary mają zapobiec tajnym porozumieniom firm. (s. 8)

PARKIET

Strefom wiedzie się różniePo dwuletnim okresie zastoju specjalne strefy ekonomiczne przeżywają boom. Wydaje się coraz więcej zezwoleń na rozpoczęcie działalności. Zgłaszają się kolejni inwestorzy chętni do wzięcia udziału w przetargach. Jaki jest dotychczasowy bilans działalności SSE ? (s. 15)