Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Poniedziałkowy Przegląd Prasy

W minionym roku w Polsce sprzedano 1,2 mln sztuk komputerów. Interia uporała się ze spółką BeeProvider. Rząd zapewnia, że IACS ruszy na czas. Papier do lamusa - nadchodzi era wirtualnych stron.

PULS BIZNESU

Wybraliśmy notebookiNiemal 1,2 mln komputerów sprzedano w Polsce 2003 r. Liderem rynku jest wciąż HP, ale po piętach depcze mu, zmierzające na giełdę, NTT. Segment notebooków wzrósł o 36,4 proc. do 154,7 tys. sztuk. Na pierwsze miejsce w tym segmencie wysunął się HP detronizując Toshibę. (s. 6)

Interia: kłopot z głowyPortal nie ma już problemu z domenami. Spór ze spółką BeeProvider, która przez kilka miesięcy rejestrowała domeny dla klientów Interii, został rozwiązany polubownie. Zdaniem dziennika, styl w jakim doszło do porozumienia zostawia wiele do życzenia. (s. 9)

GAZETA WYBORCZA

Rolniku zdążymySystem IACS będzie gotowy na czas i rolnicy otrzymają dopłaty za rok 2004 w terminie - zapewnia rząd. (s. 19)

Giętki elektroniczny papierCzy elektroniczne publikacje mogą w przyszłości całkowicie wyprzeć książki i gazety? W największych laboratoriach świata trwają prace nad cyfrową rewolucją. (s. 22)