Poniedziałkowy Przegląd Prasy

Krótsza droga do e-deklaracji... SAP podnosi opłaty za wsparcie techniczne... Nasza-klasa na szybkiej ścieżce wzrostu... Informacja to najlepsze narzędzie integracji.. Gazprom szykuje się do telewizji cyfrowej?.. Unia (znów) wspiera internetowy biznes... Bill Gates ekoterrorystą?.. Polacy polubili drogie komórki...

COMPUTERWORLD

Ceną w kryzysZ początkiem roku zaczęły obowiązywać nowe warunki wsparcia technicznego SAP. Najbardziej dotkliwą dla klientów zmianą jest 29-proc. podwyżka opłat

http://p1.idg.pl/r/331dc

Szybka ścieżka wzrostuDwa lata temu serwis nasza-klasa.pl to był jeden, wynajmowany serwer i czterech programistów, dziś firma korzysta z farmy 568 serwerów, a w dziale IT firmy pracuje już kilkudziesięciu specjalistów.

http://p1.idg.pl/r/11d03

MSPStandard

Po pierwsze: informacja!Co jest czynnikiem, który najlepiej zintegruje informatykę z biznesem? Informacja!

http://p1.idg.pl/r/38167

BYWALEC

Bill Gates ekoterrorystą?W czasie konferencji technologicznej Bill Gates wypuścił ze słoika rój komarów...a w polskim oddziale Microsoftu - zmiany.

http://p1.idg.pl/r/036e7

GAZETA WYBORCZA

Krótsza droga do e-deklaracjiMinisterstwo Finansów chce uprościć składanie deklaracji podatkowych przez internet. Na razie nieznacznie.

http://wyborcza.pl/1,82244,6249404,Krotsza_droga_do_e_deklaracji.html

Gazprom szykuje się do telewizji cyfrowej? Kontrolowany przez Francuzów koncern Thales Alenia Space zbuduje dla Gazpromu dwa nowoczesne satelity.

http://wyborcza.pl/1,82244,6249407,Gazprom_szykuje_sie_do_telewizji_cyfrowej_.html

Unia (znów) wspiera internetowy biznes Z początkiem marca rusza druga edycja unijnego programu wspierającego e-biznes. Na mikroprzedsiębiorstwa czeka 390.

http://wyborcza.pl/1,82244,6249405,Unia__znow__wspiera_internetowy_biznes.html

RZECZPOSPOLITA

Polacy polubili drogie komórkiSprzedaż zaawansowanych telefonów wzrosła w ub. roku aż o 60 proc. Zdaniem analityków to jedna z nielicznych nisz, w której obroty będą rosły także w tym roku.

http://www.rp.pl/artykul/5,260724_Polacy_polubili_drogie_komorki.html