Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Poniedziałkowy Przegląd Prasy

Asseco Poland ma kłopot z dłużnikiem... Sejm odrzucił projekt nowelizacji Prawa Telekomunikacyjnego... Mało chętnych na dotacje na dostęp do Internetu... BlackBerry zarabia na Obamie... Krytyka przez Internet dopuszczalna, kłamstwo zabronione... Odnaleziona dzięki komórce i Google Earth...

COMPUTERWORD

Strategie CIO na kryzysJakie projekty będą prowadzili, jakie budżety przygotowują na ten rok, co sądzą o roli IT w czasach kryzysu, czy będą inwestować w green IT - odpowiadają szefowie IT polskich firm i instytucji.

http://www.computerworld.pl/artykuly/60324/Strategie.CIO.na.kryzys.html

MSPSTANDARD

Na etat, czy na wynajemWynajem pracowników to czysta oszczędność - zdaniem firm zajmujących się taką działalnością. Nie trzeba zatrudniać ludzi, mozolnie budować zespołu, aby potem ich zwolnić.

http://www.mspstandard.pl/artykuly/60290/Na.etat.czy.na.wynajem.html

RZECZPOSPOLITA

Mało chętnych na dotacje na dostęp do InternetuW kolejce po pieniądze na sieć dostępu do Internetu tzw. ostatniej mili są tylko czterej oferenci. To niecodzienne zachowanie firm chętnie korzystających z dopłat.

http://www.rp.pl/artykul/19417,246917_Malo_chetnych_na_dotacje_na_dostep_do_Internetu_.html

BlackBerry zarabia na ObamieAmerykański prezydent-elekt wielokrotnie powtarzał, jak bardzo przywiązany jest do telefonu marki BlackBerry. Gdyby nie był osobą zaufania publicznego, zarobiłby na wspieraniu tej marki nawet 50 milionów dolarów.

http://www.rp.pl/artykul/19417,245982_BlackBerry_zarabia_na_Obamie.html

Krytyka przez Internet dopuszczalna, kłamstwo zabronione Na forach internetowych klienci nie zostawiają suchej nitki na sklepach i usługodawcach. Gdy jednak zmyślimy opowieści o swoich kłopotach, możemy za to słono zapłacić.

http://www.rp.pl/artykul/55660,246115_W_Internecie_nie_wszystko_wolno.html

Odnaleziona dzięki komórce i Google EarthProsty pomysł wykorzystania wyszukiwarki internetowej i telefonu komórkowego pomógł amerykańskim policjantom w odnalezieniu zaginionej dziewczynki. Uprowadzoną rzekomo dziewięciolatkę wyśledzono w rekordowo krótkim czasie.

http://www.rp.pl/artykul/62956,246306_Odnaleziona_dzieki_komorce_i_Google_Earth.html

GAZETA PRAWNA

Sejm odrzucił poselski projekt nowelizacji Prawa TelekomunikacyjnegoSejm w piątkowym głosowaniu w pierwszym czytaniu odrzucił poselski projekt nowelizacji prawa telekomunikacyjnego. Wczoraj projekt rządowy skierowany został do komisji infrastruktury.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/105823,sejm_odrzucil_poselski_projekt_nowelizacji_prawa_telekomunikacyjnego.html

GAZETA WYBORCZA

Zakłócenia, których winnym jest InternetMieszkańcy różnych miast z całej Polski zgłaszają UKE problemy z zakłóceniami w odbiorze telewizji. Winowajcą jest bezprzewodowy Internet.

http://wyborcza.pl/1,82244,6148474,Prosimy_o_nieregulowanie_odbiornikow__To____internet.html

PARKIET

Asseco Poland ma kłopot z dłużnikiemZ 84 mln zł, które Prokom Investments miał do końca 2008 r. oddać Asseco Poland, zwrócił jedynie 22 mln zł. Wierzyciel zamiast tak pożądanej gotówki dostał m.in. nieruchomości (w tym ziemię) i samochody.

http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=639270