Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Poniedziałkowy Przegląd Prasy

E-podpis będzie akceptowany w całej Unii... Ponad połowa obywateli UE korzysta z Internetu... Zaostrza się walka o reklamy w sieci... Sony wsadziło biuro do telefonu... Office za abonament... Mobyland odkrywa karty... Tanie rozmowy przez Skype'a...

COMPUTERWORLD

Włamanie na serwer Kancelarii Premiera Rady MinistrówLuka w bezpieczeństwie serwera WWW może zdarzyć się różnym firmom, ale pewne instytucje powinny być chronione lepiej niż inne. Wczoraj (18 kwietnia) w nocy włamywacze po raz drugi zaatakowali serwery rządowe, tym razem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i zostawili wiele mówiący komunikat "HACKED".

http://p1.idg.pl/r/ce9b2

RZECZPOSPOLITA

E-podpis będzie akceptowany w całej UniiRaport komisji europejskiej. Bruksela chce upowszechnić elektroniczne dowody, e-podpis i usługi publiczne.

http://rp.pl/artykul/122831.html

Zaostrza się walka o reklamy w sieciGoogle ma konkurencję. Tysiące witryn zdobyli już nowi gracze na rynku.

http://rp.pl/artykul/123669.html

Ponad połowa obywateli UE korzysta z InternetuPonad połowa obywateli UE regularnie korzysta z Internetu, przy czym 80 proc. z nich ma łącze szerokopasmowe - wynika z opublikowanego dziś raportu Komisji Europejskiej (KE), który po raz kolejny pokazuje, że Polska ma wiele do nadrobienia w tej dziedzinie.

http://rp.pl/artykul/122588.html

Taka jest moja wizja telewizjiAnna Streżyńska, prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej do 15 czerwca daje czas na porozumienie się z największymi nadawcami telewizyjnymi na temat kształtu telewizji cyfrowej. W podobnym czasie ma być także znany zwycięzca przetargu na operatora sieci telewizji w telefonii komórkowej.

http://rp.pl/artykul/123673.html

O co chodzi w sporze o mobilną TV?Zawsze gdy chodzi o obronę uprzywilejowanej pozycji jakiegoś rodzimego przedsiębiorcy, wyciąga się poręczną kartę nacjonalizmu i ochrony własnego rynku.

http://rp.pl/artykul/123672.html

GAZETA.PL

Office za abonamentMicrosoft chce zaoferować klientom pakiet programów w zamian za abonament.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,5137994.html

Internet z ludzką twarząCzy gadający wirtualni doradcy przyjmą się w internecie? Pomorska spółka InteliWise ma nadzieję, że tak. I chce sięgnąć po kawałek tortu wart kilka miliardów dolarów.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,88732,5137990.html

PULS BIZNESU

Mobyland odkrywa kartyW maju ruszą przygotowania. Start w drugiej połowie roku. Do 2013 r. operator chce mieć 2,5 mln abonentów i 2 mld zł przychodów.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=acb09cda-8bde-44e4-8a2c-d7c4fb0b978a

DZIENNIK

Sprawdź, jak tanio rozmawiać przez telefonZa 10 złotych miesięcznie będzie można rozmawiać bez ograniczeń ze stacjonarnymi numerami w Polsce lub jednym wybranym w kraju. Wystarczy komputer podłączony do internetu.

http://www.dziennik.pl/gospodarka/article159223/Sprawdz_jak_tanio_rozmawiac_przez_telefon.html

Sony wsadziło biuro do telefonuFirma Sony Ericsson rzuca, po raz kolejny, wyzwanie Nokii i przedstawia nowy model telefonu biurowego, który nie tylko ma pomóc biznesmenom prowadzić interesy, ale także wyglądać tak, by nikt nie krzywił się na jego widok. Dlatego P1i ma nowoczesny kształt, niewielkie wymiary, ale także pełną obsługę plików pakietów biurowych.

http://www.dziennik.pl/hitech/article159077/Sony_wsadzilo_biuro_do_telefonu.html