Poniedziałkowy Przegląd Cyfrowy

Król video w internecie nadal pod kreską... Mapy Targeo z budynkami w 3D... Kupowanie fanów na Facebooku - jak to jest w rzeczywistości... GoDaddy na sprzedaż?... Bezlik gigabajtów - transfer bez limitów w iPlusie... Przez oszczędność do bankructwa, czyli o roli marketingu w sklepie internetowym... Z Facebooka wiedzieli, kiedy okradać domy...

Antyweb

Król video w internecie nadal pod kreską

Youtube jest bezsprzecznym króle Video w internecie, można też powiedzieć iż powstanie tego serwisu całkowicie zmieniło podejście internautów do nagrywania filmów i ich publikacji.

http://antyweb.pl/krol-video-w-internecie-nadal-pod-kreska/

AZ.pl

GoDaddy na sprzedaż?

Dziennik Wall Street Journal informuje, że grupa GoDaddy chce wystawić się na sprzedaż. Grupa jest właścicielem największej na świecie firmy rejestrującej domeny - GoDaddy.com, zarządzającej ponad 43 mln nazw.

http://aznews.pl/2010/09/godaddy-na-sprzedaz/

Dziennik Internautów

Z Facebooka wiedzieli, kiedy okradać domy

Umieszczanie w internecie informacji, że w danym momencie nie będzie nas w domu, może się źle skończyć. Przekonało się o tym kilkudziesięciu mieszkańców miasta Nashua na Wschodnim Wybrzeżu USA. Zapewne z serwisów społecznościowych będą korzystać w sposób bardziej rozsądny.

http://di.com.pl/news/33652,0,Z_Facebooka_wiedzieli_kiedy_okradac_domy.html

Mapy Targeo z budynkami w 3D

Całkowicie nowy interfejs użytkownika, wyszukiwarka miejsc i usług, przestrzenne bryły budynków oraz możliwość importu śladów GPS i rysowania na mapie - to niektóre z nowości, jakie przygotowali twórcy najnowszej wersji serwisu mapowego Targeo.pl.

http://di.com.pl/news/33644,0,Mapy_Targeo_z_budynkami_w_3D.html

eKomercyjnie.pl

Przez oszczędność do bankructwa, czyli o roli marketingu w sklepie internetowym

“Sklep internetowy to biznes idealny - trochę pracy na początku, a później już samo się kręci…" - ile setek sklepów internetowych zostało założonych przez tak myślących oportunistów z zerowym budżetem, brakiem umiejętności i pracą na etat na karku? Ilu zrezygnowało po kilku miesiącach wyczerpując budżet lub zniechęcając się brakiem wyników?

http://www.ekomercyjnie.pl/przez-oszczednosc-do-bankructwa-czyli-o-roli-marketingu-w-sklepie-internetowym/

Media2.pl

Bezlik gigabajtów - transfer bez limitów w iPlusie

W poniedziałek (13 września 2010 roku) komórkowa sieć Plus, dla abonentów usługi mobilnego internetu iPlus, wprowadzi nową wersję iPlusopobieracza. W ramach Bezlik Gigabajtów klienci otrzymają nieograniczony transfer danych nawet przez pół doby.

utm_source=internal&utm_medium=link&utm_campaign=tematdnia" rel="nofollow"utm_source=internal&utm_medium=link&utm_campaign=tematdnia" target="_blank" class="link">http://media2.pl/telekomunikacja/68644-bezlik-gigabajtow-transfer-bez-limitow-w-iplusie.htmlutm_source=internal&utm_medium=link&utm_campaign=tematdnia">utm_source=internal&utm_medium=link&utm_campaign=tematdnia" target="_blank" class="link">http://media2.pl/telekomunikacja/68644-bezlik-gigabajtow-transfer-bez-limitow-w-iplusie.htmlutm_source=internal&utm_medium=link&utm_campaign=tematdnia

techblog#

Kupowanie fanów na Facebooku - jak to jest w rzeczywistości

Kupowanie fanów na Facebooku przyszło do Polski z zagranicy, a dokładniej z USA. Technika ta niczym sterydy napompuje nasz fanpage i dostarczy nam dużych ilości fanów w krótkim czasie. Skąd wziąć fanów? Czy warto inwestować w ich kupno, a wreszcie, czy efekty będą zauważalne?

http://networkedblogs.com/7L4Jl