Poniedziałkowy Przegląd Cyfrowy

Biznes docenił portale społecznościowe - firmy chętnie reklamują się na Facebooku czy Naszej-klasie... Do 2015 r. podwoi się liczba internautów w krajach rozwijających się... Ping szybko zdobywa użytkowników... Niemcy - YouTube odpowiada za naruszenia praw autorskich użytkowników... Internetowi piraci na celowniku producentów... Monster i Interia łączą siły... E-sklepy z żywnością odnoszą sukcesy... Strona internetowa dla każdego... Przelew24 nie dla Allegro... Google Chrome świętuje swoje drugie urodziny...

RZECZPOSPOLITA

Uwaga na podstawione strony internetoweKlienci banków są w Polsce gorzej chronieni niż w innych krajach UE.

http://www.rp.pl/artykul/4,531827-Uwaga-na-podstawione-strony-internetowe.html

Strona internetowa dla każdegoSzybko rosnący polski rynek hostingu zainteresował operatorów telekomunikacyjnych i globalnych graczy tej branży.

http://www.rp.pl/artykul/9211,531895-Strona-internetowa-dla-kazdego.html

GAZETA PRAWNA

Żywność w sieci bywa droższa, ale jakość zawsze jest wyższaSklep internetowy to metoda na rozwój sprzedaży i szybki rozwój firmy. Sukces notują nie tylko firmy sprzedające produkty niszowe, ale także te z szerokim asortymentem, np. z produktami spożywczymi.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/447719,zywnosc_w_sieci_bywa_drozsza_ale_jakosc_zawsze_jest_wyzsza.html

Biznes docenił portale społecznościowe - firmy chętnie reklamują się na Facebooku czy Naszej-klasieKorzystanie z mediów społecznościowych, takich jak

, Nasza-Klasa, YouTube czy blogi, staje się coraz powszechniejsze. Ta forma komunikacji zyskuje na znaczeniu także w biznesie.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/447705,biznes_docenil_portale_spolecznosciowe_firmy_chetnie_reklamuja_sie_na_facebooku_czy_naszej_klasie.html

Dziennik Internautów

Niemcy: YouTube odpowiada za naruszenia praw autorskich użytkownikówFirma zapowiedziała odwołanie od wyroku. Jeśli przegra, będzie musiała wypłacić odszkodowanie, a także zapewne zmienić swoje praktyki w zakresie kontrolowania legalności utworów.

http://di.com.pl/news/33548,0,Niemcy_YouTube_odpowiada_za_naruszenia_praw_autorskich_uzytkownikow.html

Monster i Interia łączą siłyWszystkie oferty pracy oraz artykuły eksperckie z serwisu kariery monsterpolska.pl publikowane są teraz także w portalu internetowym Interia.pl. Dzięki nawiązanej współpracy użytkownicy uzyskali dostęp do tysięcy ofert z Polski oraz ponad 60. międzynarodowych serwisów Monstera.

http://di.com.pl/news/33541,0,Monster_i_Interia_lacza_sily.html

Ping: Milion w dwa dniWygląda na to, że społecznościowy projekt Apple przypadł do gustu internautom. Ping szybko zdobywa użytkowników. Ma on inny charakter niż Facebook, ale czy to wystarczy, by stać się przebojem?

http://di.com.pl/news/33538,0,Ping_Milion_w_dwa_dni.html

Przelew24 nie dla AllegroKlienci Banku Zachodniego WBK zostali pozbawieni jednej z możliwości dokonywania szybkich płatności w serwisie aukcyjnym Allegro.

http://di.com.pl/news/33534,0,Przelew24_nie_dla_Allegro.html

wirtualnemedia

Google Chrome: drugie urodziny i nowa stabilna wersjaPrzeglądarka internetowa Google Chrome świętuje właśnie swoje drugie urodziny. Jednocześnie udostępniona została nowa stabilna wersja aplikacji.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/google-chrome-drugie-urodziny-i-nowa-stabilna-wersja

Do 2015 r. podwoi się liczba internautów w krajach rozwijających sięW 2015 roku w Brazylii, Rosji, Indiach, Chinach i Indonezji ma być łącznie około 1,2 miliarda użytkowników internetu.

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/do-2015-r-podwoi-sie-liczba-internautow-w-krajach-rozwijajacych-sie

Media2.pl

Internetowi piraci na celowniku producentówWydawcy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i sami wyszukują w osoby udostępniające nielegalne pliki (np. z muzyką, filmami czy oprogramowanie), namierzają adres IP i pukają do mieszkań piratów.

http://media2.pl/internet/68431-internetowi-piraci-na-celowniku-producentow.html