Polska chmura na CeBIT 2013

W przyszłym tygodniu w Hanowerze startuje tegoroczna edycja targów teleinformatycznych CeBIT 2013. W tym roku impreza będzie silnie zdominowana przez polskie akcenty - oficjalnym partnerem CeBIT 2013 jest Polska, zaś wśród wystawców pojawi się wrocławski OXYCOM, który zamierza prezentować swoją ofertę rozwiązań chmurowych dla firm oraz resellerów.

CeBIT od lat uznawany jest za najważniejszą w Europie i jedną z najważniejszych na świecie imprez targowych branży nowych technologii - to właśnie tam odbywają się premiery popularnych produktów IT, tam przedstawiane są najnowocześniejsze rozwiązania i prowadzone są rozmowy biznesowe pomiędzy czołowymi graczami branży. 

Polska chmura na CeBIT 2013

OXYCOM_cebit

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 5-9 marca, a wśród wystawców pojawi się OXYCOM S.A. Przedstawiciele firmy wyjaśniają, że CeBIT 2013 jest idealnym miejscem do zaprezentowania klientom i kontrahentom z całego świata palety autorskich rozwiązań opartych na technologii chmurowej, w tym: 

•    OXY24 - chmurowy marketplace z aplikacjami, umożliwiający korzystanie z nowoczesnego oprogramowania bez instalacji i zakupu tradycyjnej licencji - na dowolnym sprzęcie z rozliczaniem tylko za realny czas ich użycia

•    OXY24 Integrator - rozwiązanie dla dostawców systemów IT, umożliwiające im szybkie wdrożenie i oferowanie klientom bazodanowego oprogramowania klasy ERP czy CRM z chmury w modelu usługowym

•    OXYDemo - technologia umożliwiająca producentom oprogramowania udostępnianie wersji testowych w chmurze (bez instalacji), bezpośrednio z poziomu przeglądarki.

"Dla OXYCOM aktywna obecność na CeBIT 2013 będzie ważnym etapem rozwoju działalności i prezentowania oferty na międzynarodowych imprezach targowych. W 2011 r. obecni byliśmy na kongresie ITU Telecom World, jako członek polskiej delegacji rządowo-biznesowej na tę imprezę. W ubiegłym roku uczestniczyliśmy w Mobile World Congress 2012, wraz z naszym partnerem, firmą Comarch. W tym roku przyszedł czas na samodzielną prezentację - CeBIT 2013 jest najlepszym miejscem na taki debiut!" - mówi Krzysztof Jański, kierownik Działu Marketingu w OXYCOM. Z ofertą OXYCOM będzie można zapoznać się w hali 5. (stoisko A56).