Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Polsat zaprosił Interię do "Baru"

Krakowski portal będzie obsługiwał nowy reality show Polsatu – „Bar”. Interia.pl stworzy i będzie obsługiwać od strony technicznej serwis poświęcony programowi.

Serwis ma być udostępniany w wersji odpłatnej oraz otwartej dla wszystkich. Ma być on źródłem informacji o wydarzeniach i bohaterach programu. Ponadto internauci będą mogli uczestniczyć w czatach z uczestnikami programu oraz wpływać na przebieg programu głosując przez Internet. W wersji kodowanej użytkownicy otrzymają m.in. dostęp do podglądu wydarzeń z zainstalowanych w studio kamer internetowych i innych materiałów. „Na razie za wcześnie jeszcze na podanie dokładnych informacji na temat jaka część serwisu i za ile będzie udostępniana odpłatnie. Liczymy na dość spore zainteresowanie odbiorców uczestnictwem w transmisjach na żywo. Obsługą techniczną zajmiemy się we własnym zakresie” – powiedział Mariusz Kuziak, rzecznik Interii.

„Bar” pojawi się w Polsacie w marcu. Jest to program na licencji szwedzkiego producenta Strix Television AB. Jak napisano w materiałach prasowych, charakteryzuje się on większą otwartością niż znane dotychczas produkcje tego typu. M.in. uczestnicy będą mieli możność opuszczać „Bar”, a publiczność będzie mogła odwiedzić ich w studio.

Wiadomość o współpracy Polsatu i Interii świadczy o poważniejszym niż dotychczas potraktowaniu medium internetowego przez telewizję Zygmunta Solorza. W przypadku konkurencyjnej wobec programu TVN „Big Brother” produkcji „Dwa Światy” Polsat ograniczał się do reklamowania na witrynie www dekodera, umożliwiającego oglądanie programu na platformie cyfrowej.