Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Polkomtel uruchomił telefonię trzeciej generacji

Od wczoraj (2 września) abonenci Polkomtela (operator Plus GSM) mogą korzystać z telefonii UMTS - w tym usług takich jak wideorozmowy, transmisja danych do 384kb/s, dostęp do internetu, multimedia oraz połączenia głosowe.

Korzystanie z UMTS jest taryfikowane zgodnie z aktualnym planem cenowym klienta. Sieć umożliwia płynne przechodzenie z jednej technologii do drugiej w sposób niezauważalny dla użytkownika.

Obecnie z usług opartych na zaawansowanych technologiach EDGE/UMTS można korzystać w Warszawie, z technologii EDGE - w większych miastach. Dostawcą infrastruktury UMTS w Warszawie jest firma Nokia. Polkomtel SA prowadzi przetarg na ogólnopolską infrastrukturę dostępową (w tym UMTS), który zostanie rozstrzygnięty do końca br.

Od września do końca grudnia br. w Plus GSM obowiązuje promocyjny cennik na korzystanie z usługi "WLAN Internet Plus GSM", która umożliwia bezprzewodowy szerokopasmowy dostęp do internetu. Godzina korzystania z sieci kosztuje 0,06 zł brutto.

Więcej informacji:

http://www.plusgsm.pl/

Dyskusja na forum:

http://www.internetstandard.com.pl/forum/thread.asp?ForumID=129&TopicID=8263