Policyjni.pl - nowy serwis od Agory

Artykuły i materiały wideo o najgłośniejszych w Polsce sprawach kryminalnych, galerie zdjęć z aresztowań i wypadków, a także zabawnie przedstawione historie o nieudanych próbach złamania prawa - to oferta nowego serwisu Agory - Policyjni.pl.

Na stronie Policyjni.pl można znaleźć przede wszystkim najnowsze informacje poświęcone sprawom kryminalnym, materiały dotyczące słynnych przestępstw i trwających postępowań karnych.

- "Newsy kryminalne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników, dlatego przygotowaliśmy serwis poświęcony takiej właśnie tematyce. Znajdą się w nim materiały dziennikarskie Gazeta.pl i informacje oparte na doniesieniach użytkowników serwisu Alert24.pl. Co nas wyróżni? Dużo multimediów oraz zabawne i zaskakujące informacje o przestępcach-nieudacznikach" - mówi Paweł Stremski, szef redakcji newsowej Gazeta.pl.

W dziale "Wideo" użytkownicy znajdą nagrania m.in. z policyjnych akcji i zatrzymań, a w "Galerii zdjęć" - dokumentację fotograficzną z aresztowań i wypadków. Dział "Promile" będzie publikował materiały o dorosłych oraz nieletnich, którzy pod wpływem alkoholu złamali prawo, np. powodując wypadki drogowe, dokonując kradzieży czy aktów wandalizmu podczas meczów piłkarskich. Natomiast w sekcji "Śmiać się czy płakać" internauci znajdą teksty poświęcone nieudanym próbom przestępczym.

Serwis publikuje również zdjęcia osób ściganych przez polski wymiar sprawiedliwości.

Policyjni.pl - nowy serwis od Agory