Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Polacy i Amerykanie razem o Web 2.0

Już w listopadzie przedstawiciele kilku polskich serwisów z nurtu tzw. Web 2.0 spotkają się z amerykańskimi reprezentantami branży w celu nawiązania kontaktów i ewentualnej współpracy.

Konferencja "Web 2.0 Wave in the U.S. and Poland" odbędzie się 29 listopada na Uniwesytecie Stanforda w Kalifornii. Jej organizatorami są Polski Konsulat w Los Angeles oraz US-Polish Trade Council.

Z polskich firm pojawią się m.in. przedstawiciele serwisów Grono.net, Wykop.pl, Patrz.pl czy Trendomierz. Wśród amerykanów będą tak znane firmy jak YouTube czy Digg. Pojawią się też przedsiębiorstwa niekoniecznie kojarzone z Web 2.0 jak Google, Yahoo!, Intel, Microsoft, Apple.

Przedstawiciele polskich firm, którzy wystąpią z prezentacjami to m.in. Łukasz Wejchert z portalu Onet.pl, Michał Faber z Biznes.net oraz Wojciech Sobczuk z Grono.net.

Firmy, które są zainteresowane konferencją proszone są o kontakt na adres: slawek at usptc.org .

Informację podajemy za serwisem BiznesNet.pl